Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
05/02/2018 - 17:15

Sądeczanin Roku 2017. Kinga Choma dąży do celu i spełnia swoje marzenia

Kinga Choma jest absolwentką VI Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Obecnie studiuje kosmetologię. W minionym roku reprezentowała Sądecczyznę w konkursie piękności Miss Polski 2017. Weszła do finału i znalazła się w gronie dziesięciu najpiękniejszych kobiet. Teraz liczy na wasze głosy w plebiscycie Sądeczanin Roku 2017.

W maju ubiegłego roku Kinga wzięła udział w konkursie piękności i zyskała tytuł najpiękniejszej kobiety Sądecczyzny. To dało jej przepustkę do ćwierćfinału ogólnopolskiego konkursu Miss Polski 2017. Tam osiągnęła kolejny sukces. Jurorzy wyłonili 38 kobiet, które awansowały do półfinału. Wśród nich znalazła się piękna sądeczanka.

Kolejny etap konkursu odbył się pod koniec czerwca w podwarszawskich Kozienicach. Kinga oczarowała swoją urodą jury. Otrzymała przepustkę do wielkiego finału, który odbył się w Krynicy. Na Sądecczyznę przyjechały najpiękniejsze kobiety z całej Polski. Kinga Choma odniosła wielki sukces. Znalazła się w pierwszej dziesiątce finalistek Miss Polski 2017.

Zobacz też Kinga Choma. Kandydatka w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Swoim zaangażowaniem w sprawy społeczne przyczynia się do tworzenia pozytywnego wizerunku naszego miasta. Wierzy, że wiara w siebie i dążenie do celu ponad wszystko pozwala spełniać marzenia.

- Zachęcam do głosowania na mnie i dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy - mówi z uśmiech Kinga.

Kinga Choma – SMS o treści SR.4 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

RG [email protected] Film KS

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018