Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
13/12/2018 - 11:00

Artur Czernecki wspiera akcję Serce-Sercu. Chce nieść radość potrzebującym

Tak jak i w ubiegłym roku, tak i w tym w akcję charytatywną Serce-Sercu włączył się Wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Artur Czernecki. Dlaczego?

- Już po raz kolejny spotykamy się w miesiącu szczególnym, w którym gasną wszystkie spory i waśnie. Za niedługo usiądziemy do stołu wigilijnego. W niejednej rodzinie będzie to syty stół, ale niestety mimo akcji prowadzonych przez różne instytucje, są wśród nas rodziny, które oczekują od nas wsparcia – wyjaśniał.  

Zobacz też Do końca akcji Serce-Sercu pozostało 10 dni! Zebranej żywności jest coraz więcej

Do końca zbiórki żywności pozostało dziewięć dni. 22 grudnia zebrane produkty zostaną spakowane i przekazane najbardziej potrzebującym. Komu? Osobom, których dotknęło jakieś nieszczęście, samotnym, ubogim, chorym... W ubiegłym roku udało nam się wspólnie zebrać aż 23 tony żywności. Zrobiliśmy 1700 paczek. Jak będzie w tym roku? Żywności z każdym dniem przybywa.

- Akcja Serce-Sercu jest po to organizowana, aby nieść radość. Apeluje do wszystkich. Włączcie się do akcji organizowanej przez Fundację Sądecką i Portal Sądeczanin. Wypełniajcie koszyki, które są postawione w sklepach. Każdego dnia stoją przy nich wolontariusze, po to aby nieść radość rodzinom, które tego najbardziej potrzebują. Liczę na Was! Niech kolęda „Bóg się rodzi” będzie radością dla każdej rodziny. O to was wszystkich proszę – apeluje Artur Czernecki.  

RG [email protected], Film KS

Dziękujemy za przesłanie błędu