Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
10/12/2018 - 10:10

Pierwszy tydzień akcji Serce-Sercu już za nami. Do świąt pozostało dwa tygodnie

Pierwszy tydzień akcji Serce-Sercu dobiegł już końca. Żywności wciąż przybywa. Coraz więcej sklepów, firm i wolontariuszy włącza się w naszą akcję.

Do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze dwa tygodnie. To będzie bardzo intensywny czas. W piątek odwiedziliśmy Centrum Handlowe Trzy Korony i sklep Leclerc, w którym przez cały dzień stali wolontariusze z Zespołu Szkół Samochodowych. Dlaczego postanowili wziąć udział w naszej akcji?

- W akcji charytatywnej Serce-Sercu biorę udział po raz pierwszy. Zdecydowałem się, ponieważ uważam, że warto pomagać. Szczególnie teraz, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia  – mówi Krystian Polakiewicz.

Zobacz też Serce Sercu: bo to niesamowite uczucie pomagać innym [WIDEO]

- Większość osób przechodzi obojętnie obok naszego koszyka. Są takie osoby, które wrzucą jeden produkt, ale również są tacy co wrzucą kilka, a nawet kilkanaście produktów. Ludzie najczęściej wrzucają żywność długoterminową czyli cukier, ryż, makarony. Za rok też wezmę udział w tej akcji – wyjaśnia Arkadiusz Kmiecik.

- Takie akcje powinny być częściej organizowane i dużo osób powinno brać w nich udział – dodają uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Film KSDziękujemy za przesłanie błędu