Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 lipca. Imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
12/12/2017 - 07:00

Serce-Sercu: Rośnie góra jedzenia. Produktów jest coraz więcej

Z każdym dniem przybywa produktów, z których Fundacja Sądecka przygotuje świąteczne paczki żywnościowe dla potrzebujących mieszkańców naszego regionu. Akcja „Serce-Sercu” będzie trwać jeszcze przez dziesięć dni do 22 grudnia, ale już dzisiaj wiemy, że dzięki Wam, pomożemy setkom rodzin.

Młodzież z sądeckich szkół wspólnie z członkami Klubu Szalonych Emerytów poświęciła kilka godzin na segregację żywności. Produkty zostały przywiezione ze sklepów, które włączyły się w tegoroczną akcję Serce-Sercu. Ludzie bardzo hojnie dzielą się z potrzebującymi. Dzięki temu góra jedzenia składowana w specjalnych magazynach wciąż rośnie.

Zobacz także: Animaniacy wspierają akcję Serce-Sercu. Odwiedź w czwartek galerię "Gołąbkowice"

Udało się już zebrać duże ilości najpotrzebniejszych produktów. Ludzie najhojniej dzielili się mąką, cukrem, makaronem, konserwami, herbatą, ryżem. Nie zapomnieli także o najmłodszych wrzucając do koszyków słodycze.

Zobacz także: Sądeccy motocykliści i uczniowie z Ekonoma włączyli się w akcję Serce-Sercu

Kosze, ustawione w kilkunastu sklepach, bardzo szybko napełniają się potrzebnymi produktami, z których przygotujemy paczki żywnościowe. Te, jeszcze przed wigilią, trafią do ubogich rodzin, osób starszych i samotnych.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film KSDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021