Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
16/07/2018 - 17:20

Konkurs Sądeczanina i Sandecji został rozstrzygnięty. Zobacz, kto wygrał

Mistrzostwa świata w piłce nożnej dobiegły już końca. W wielkim finale zmierzyły się ze sobą Francja z Chorwacją. Fani są zachwyceni poziomem, jaki zaprezentowały obie drużyny. Zobacz, kto wygrał w naszym mundialowym konkursie.

- To jeden z najciekawszych finałów jakie oglądałem w swoim życiu – komentuje nasz Czytelnik.

Tak jak zapowiadaliśmy, dzisiaj został rozstrzygnięty nasz mundialowy konkurs, który zorganizowaliśmy wspólnie z Sandecją. Cieszył się on wielkim powodzeniem. Otrzymaliśmy kilkadziesiąt maili. Niestety ponad połowa osób odpadła, błędnie typując drużyny, które spotkają się w mundialowym finale. Większość z naszych Czytelników obstawiało, że to właśnie Chorwacja zostanie mistrzem świata. Tak się jednak nie stało. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Francji.

Spośród wszystkich maili, które otrzymaliśmy, żaden z Czytelników nie przewidział takiego wyniku. Najlepiej wynik obstawiła Weronika Frączek.

- Te dwie drużyny najbardziej zasługują na finał, ale Chorwacja mimo wielkich chęci i zaangażowania, które mogliśmy oglądać w poprzednich meczach, nie zdoła pokonać francuskich piłkarzy - argumentowała.

9-letni Filip Orzeł, który jest uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu obstawiał, że mecz zakończy się wynikiem 2:1 dla Francji.

- Myślę, że mistrzem świata będzie Francja. Mecz zakończy się wynikiem 2:1. Na pewno jedną bramkę strzeli A. Griezmann. Życzę mu tego – tłumaczył Filip. Jego życzenie się spełniło. Piłkarz w 38 minucie meczu strzelił gola Chorwatom.

Zobacz też Kto wygra nasz mundialowy konkurs? Zdecyduje wynik meczu Francja - Chorwacja!

W naszym konkursie zwyciężył również Paweł Cieśla z Muszyny, który wytypował, że to właśnie Francja z Chorwacją spotkają się w finale.

- Obie drużyny zaprezentują piękny, ofensywny futbol, w którym lepsza okaże się ekipa Francji, wygrywając 3:1. W finale Francuzi wykażą wyższość nad dobrze zorganizowanymi w obronie Chorwatami, prezentując większą moc w ataku – pisał do nas przed meczami półfinałowymi.

Witold Michalik również typował, że to właśnie Francuzi zostaną mistrzami świata, rozgramiając Chorwatów 2:0.   

- Tak podpowiada mi mózg chociaż serce by chciało zobaczyć Chorwatów jako zwycięzców – uzasadniał swój wybór.

Zobacz też Weź udział w mundialowym konkursie Sądeczanina i Sandecji

Podobny wynik obstawił Wiktor Mamczyk.

- Francja jest najlepszym zespołem z tych, które zostały na Mundialu – wyjaśniał.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim, którzy przesłali do nas odpowiedzi na pytania, dziękujemy za wzięcie udziału w naszym mundialowym konkursie.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu