Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
20/03/2017 - 23:45

Lekarz Agnieszka Mirek-Zagata i NZOZ „Remedium” w Nowym Sączu zwycięzcami II Plebiscytu o zdrowiu (ZDJĘCIA!)

Lekarz Agnieszka Mirek-Zagata z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Opti-Med w Nowym Sączu oraz Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „REMEDIUM” mieszczący się przy ul. Poniatowskiego w Nowym Sączu okazali się tegorocznymi zwycięzcami Plebiscytu pod nazwą: „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”. Tak zdecydowali nasi czytelnicy.

Organizatorami drugiego plebiscytu: „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi” były Fundacja Sądecka i portal Sądeczanin.info. Swoim zasięgiem obejmował on miasto Nowy Sącz oraz powiat nowosądecki. Jego celem było wyłonienie przez Czytelników portalu najlepszego lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który cieszy się największym uznaniem pacjentów oraz przychodnię zdrowia, najbardziej przyjazną pacjentowi.

Dzisiaj w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu podczas VI Seminarium „O zdrowiu Sądeczan na wiosnę” poznaliśmy zwycięzców plebiscytu w obu kategoriach. Rozstrzygnięcie plebiscytu było ostatnim, ale jakże uroczystym akcentem konferencji na temat zdrowia, która obfitowała w wiele ciekawych wykładów.

Zobacz także: PLEBISCYT - Twój sądecki lekarz rodzinny, Przychodnia przyjazna pacjentowi

Do tytułu „Twój sądecki lekarz rodzinny” nominowanych zostało dwudziestu lekarzy rodzinnych zgłoszonych przez Czytelników.

Do tytułu „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi” nominację otrzymało dwanaście placówek medycznych zgłoszonych przez Czytelników naszego portaluDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)