Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 kwietnia. Imieniny: Donata, Herminy, Rufina
12/03/2017 - 12:35

NZOZ „Remedium” – „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi”

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium" przy ulicy Poniatowskiego w Nowym Sączu zwyciężył w tegorocznym II Plebiscycie: „Twój sądecki lekarz rodzinny” i „Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi” organizowanym przez Fundację Sądecką i portal „Sądeczanin.info.

Przypomnijmy, że w tym roku w kategorii „Przychodnia przyjazna pacjentowi” nominację do tego prestiżowego tytułu otrzymało dwanaście placówek medycznych z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.

Czytelnicy portalu Sądeczanin.info najwięcej głosów oddali na Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Remedium” w Nowym Sączu, którym kieruje lek. med. Barbara Jurkiewicz. Na tą placówkę zagłosowało 208 osób.

Przychodnia otrzymała pamiątkowy dyplom i voucher o wartości 6 tys. złotych na kampanię promującą wspomniana placówkę medyczną w mediach Sądeczanina. Nagrody podczas rozstrzygnięcia plebiscytu odebrała szefowa NZOZ.

Zobacz także: Lekarz Agnieszka Mirek-Zagata. "to jest nasza pani doktor" - mówią o niej pacjenci

- Chciałam serdecznie podziękować całemu personelowi NZOZ „Remedium” za wspaniałą pracę. Dzięki tym ludziom i ich poświeceniu nasza przychodnia zwyciężyła w tegorocznym Plebiscycie. Pragnę też podziękować wszystkim pacjentom i ich rodzinom, którzy w nas wierzą i darzą zaufaniem. Dołożymy starań, aby przyszły rok też był równie owocny. W tym plebiscycie nie było przegranych. Wszyscy służymy naszym pacjentom i nadal będziemy się starać, aby byli oni zadowoleni z usług, które świadczymy. Wszyscy wykonujemy dobrą pracę na rzecz chorego człowieka. Dla naszego zakładu jest to nagroda bardzo prestiżowa.Dziękujemy za przesłanie błędu