Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
14/11/2016 - 12:50

Nowy Sącz: Trzy Korony toną? Parking stoi w wodzie, suchą nogą nie przejdziesz [FILM]

Od soboty, czyli od chwili gdy spadł śnieg parking na pierwszym poziomie w Trzech Koronach zamienił się w jezioro. Z auta do galerii trudno dojść o „suchej nodze”. - Reagujemy na bieżąco i staramy się tę wodę usuwać - usłyszeliśmy w administracji galerii.

- W sobotę byłyśmy z koleżankami w browarze. Nie powiem jak wyglądały nasze buty zanim przeszłyśmy od auta do wejścia. Dziś jest jeszcze gorzej - komentowała młoda kobieta patrząc jak robimy zdjęcia zaalarmowani skargami Czytelników.

- To się w głowie nie mieści. Mamy dwudziesty pierwszy wiek, nową galerię, nowe technologie a tu Jezioro Bodeńskie. A przecież dopiero tylko nas zimą postraszyło. Co będzie później? - komentował Czytelnik, ktory zadzwonił do nas jako pierwszy.

Potwierdzamy. Rozległe i - co najgorsze całkiem głębokie kałuże są na całym parkingu. Dorosły jeszcze jakoś przejdzie, ale dziecko trzeba wziąć na ręce inaczej katastrofa murowana.

Zobacz też: 2 miliony złotych i 300 ton soli i piasku! MZD zimy się nie boi. A Wy? [FILM]

Co się stało? 

- Rzeczywiście mamy z tym problem. Garaż jest ogrzewany a większość aut wjeżdża ze całą kupką śniegu na dachu. Potem to topnieje i robią się zastoinowe kałuże. Reagujemy na bieżąco i staramy się tę wodę usuwać. Mamy nadzieję, że do końca dzisiejszego dnia się z tym uporamy - usłyszeliśmy w administracji galerii.

ES e.stachura@sadeczanin.ino Fot.: ES/Film KS

Nowy Sącz: Trzy Korony toną? Parking stoi w wodzie, suchą nogą nie przejdziesz


Dziękujemy za przesłanie błędu