Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
01/04/2016 - 15:05

Co się dzieje w Krynicy? Oszpecone auto Studniarza

Minionej nocy ktoś pod blokiem przy ul. Wspólnej w Krynicy-Zdroju okleił kartkami z obraliżliwym napisem samochód Tomasza Studniarza, redaktora lokalnego portalu internetowego, który śmiało wchodzi w zwarcie ze swoimi adwersarzami.

- Jest to dalszy ciąg próby zniszczenia mojej osoby i atak polityczny za kampanię, poparcie i pomoc udzieloną burmistrzowi Dariuszowi Reśce - uważa poszkodowany.

Tomasz Studniarz mówi, że to nie pierwsza tego rodzaju przykrość, która go spotkała.
 

- Sprawa jest zgłoszona na policję i zostanie dołączona do sprawy o stalking, w której jestem poszkodowany a prowadzi to wydział kryminalny policji w Nowym Sączu - mówi. - Nie pierwszy już raz ktoś próbuje mnie zastraszyć i zdyskredytować. Ktoś bardzo chce, abym był cały czas w zainteresowaniu opinii publicznej. Mam podejrzenia i je zgłosiłem na policję, która też sprawdzi monitoring miejski. Ostatnim czasy zbyt wiele się dzieje zagadkowych spraw w Krynicy, ta bezkarność musi się skończyć! Może wreszcie uda się złapać sprawcę lub sprawców występów kryminalnych, jakie mają miejsce w Krynicy od dłuższego czasu, bo nie jestem jedynym poszkodowanym, któremu przytrafiają się te dziwne sprawy...
(s)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)