Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
30/12/2016 - 13:00

Kordian: To był rok muzyki i realizowania pasji

Król góralskiego disco z podsądeckiej Żeleźnikowej Wielkiej 2016 rok może zaliczyć do bardzo udanych. Jego przeboje dobrze oglądały się zarówno w kanale PoloTV jak i na YouTube, a na koncerty przychodziły tłumy. Tylko dla nas Wacław Cieślik podsumowuje mijający rok.

Chociaż żadna z nowych piosenek Wacława Cieślika, znanego jako Kordian, nie przebiła sukcesu „Dziewczyny z gór”, to jednak muzyk bardzo dobrze ocenia mijający rok.

– 2016 był dla mnie bardzo dobrym rokiem, jeśli chodzi o rozwój mojej kariery. W tym roku zagraliśmy już bardzo dużo koncertów, nagrałem dwa teledyski, które mają już dużo odsłon i świetnie się przyjęły na rynku, ale jednak „Dziewczyna z gór” jest nadal wiodącym utworem i myślę że tak już zostanie. Poza muzyką miałem też dobre natchnienie do innych pasji – zbudowałem  statek i samochód z drewna – zaznacza Kordian.

Jakie plany przyświecają muzykowi na 2017 rok?

– W przyszłym roku na pewno chciałbym nagrać trzy nowe teledyski i zagrać jeszcze więcej koncertów. Poza muzyką na pewno zbuduję na ranczu coś nowego z drewna. Co? Na razie nie zdradzę. Mam też w planie zrobić samochód, ale już nie z lat dwudziestych, a nowoczesny model. To tyle z ważniejszych planów. Na pewno chce sobie życzyć dużo zdrowia i sił do pracy oraz natchnienia – dodaje Wacław Cieślik.

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe