Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
20/01/2017 - 12:05

Kordian Cieślik pochwalił się jak maluje i tańczy

Jak się okazuje majsterkowanie to nie jedyne hobby Kordiana. Gwiazdor disco pochwalił się także swoimi obrazami, a nawet dał próbkę klasycznego tańca w swoim wykonaniu. Zobaczcie i oceńcie czy zasługuje na występ w „Tańcu z Gwiazdami”.

Wacław Cieślik z Żeleźnikowej, autor popularnej „Dziewczyny z gór”, zasłynął już z tego, że rzeźbi w drewnie i sam skonstruował sobie replikę Forda T. Teraz Kordian pochwalił nam się swoimi obrazami.

– Nie kończyłem szkoły plastycznej, ale jak mam wizję obrazu, to potrafię to co czuję i widzę w głowie przełożyć na kartkę papieru czy płótno. Lubię malować krajobrazy, a zwłaszcza góry i pejzaże – zaznacza Kordian.

W sieci pojawiło się także jego nagranie walca wiedeńskiego.

– Co do tańca to po prostu go uwielbiam. Nigdy nie uczyłem się tańca towarzyskiego. Sam się czasem dziwię, że potrafię tańczyć, prowadzić czy to walc wiedeński, klasyczny, poleczkę czy salsę, mambo. Po prostu to się ma i czuje albo nie. Na pewno też mam to w genach po rodzicach, bo oni lubią tańczyć zwłaszcza tata uwielbiam takie tańce towarzyskie, a jak partnerka też dobrze tańczy, to można wywijać ze mną całą noc. Taniec jest piękny i wciąga jak się umie tańczyć – dodaje Cieślik.

(JB), fot. archiwum KordianaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe