Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
22/09/2016 - 08:40

Kto spędzi weekend w Geovicie? Rozstrzygamy nasz konkurs

W dzisiejszych realiach znaleźć czas na wypoczynek we dwoje to nie lada wyzwanie. Ale okazało się, że nasi Czytelnicy za nic sobie mają stereotypy. Na konkurs, w którym wygrana, to dwudniowy pobyt w Geovicie wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń. Wybór był naprawdę trudny.

Ostatecznie nagrodę przyznaliśmy Państwu Dorocie i Robertowi Pióro.

- Razem z żoną Dorotą zabieramy nasze dzieci na wycieczki po Beskidzie Sądeckim, nad jezioro i gdzie tylko sie da. A że mamy na to tylko niedziele, to chcemy spędzić je wszyscy razem.  Nie wiem czy ten mail do końca jest na temat, ale warto spróbować, bo od czasu ślubu nie udało nam sie spędzić żadnego weekendu tylko we dwoje - takim komentarzem opatrzone było zdjęcie.

Urzekło nas to ostatnie zdanie. Większość dziennikarzy z naszej redakcji ma małe dzieci, wiemy więc doskonale, co oznacza to w praktyce. Weekendy we dwoje są właśnie zazwyczaj weekendami z dziećmi.

Skontaktowaliśmy się z panem Robertem bezpośrednio. Rodzina pochodzi z Maciejowej w gminie Łabowa.

- Bardzo się cieszę, bo za trzy tygodnie mamy rocznicę ślubu - mówi pan Robert na wieść o nagrodzie.

Przyznał przy okazji, że przy trójce maleńkich dzieci ciężko nawet o zdjęcie, na którym cała rodzina byłaby razem. Ma jednak cichą nadzieję, że na dwa dni w Geovicie opiekę nad dziećmi zapewni któraś z babć.

Pobyt obejmuje: dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, bufet śniadaniowy, korzystanie z basenu, korzystanie z bogatego zaplecza rekreacyjnego - kortów tenisowych, ogrodu, boisk do siatkówki i koszykówki.

GEOVITA gwarantuje też monitorowany parking i bezprzewodowy Internet. Zaproszenie jest ważne do 31 października.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: Robert Pióro / Geovita Dziękujemy za przesłanie błędu