Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
26/06/2016 - 20:25

Mateusz Ziółko i zabawa na całego. Wakacje zaczęły się koncertowo [ZDJĘCIA]

Michał Grobelny, Aleksandra Nizio i Mateusz Ziółko, to gwiazdy, które zainaugurowały „Bezpieczne wakacje” w Nowym Sączu. Urząd Miasta już po raz kolejny zaprosił sądeckie rodziny do wspólnej zabawy na płycie sądeckiego Rynku.

- Przez całe wakacje właściwie codziennie będą się odbywały różnego rodzaju imprezy dla dzieci i młodzieży - zapowiedział podczas specjalnej konferencji jeszcze przed dzisiejszym (26. 06.) koncertem wiceprezydent Wojciech Piech.

- Będą to zarówno zajęcia sportowe, kulturalne, jak i wycieczki – zapewnia dyrektor Wydziału Zdrowia Grzegorz Chochla. Ciekawą ofertę wakacyjnego wypoczynku ma Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzieci będą mogły korzystać z basenu przy ulicy Nadbrzeżnej, zajęć w hali sportowej i na ściance wspinaczkowej.

 Pałac Młodzieży zaprasza między innymi na zajęcia plastyczne, językowe, taneczne i gry planszowe – wyliczał dyrektor Wydziału Zdrowia Chochla. W Sądeckiej Bibliotece Publicznej odbędą się między innymi gry i zabawy ruchowe pod nazwą „Wakacje z Mikołajem”, a w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia rytmiczno-wokalne dla dzieci do 12 lat.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Szczegółowe informacje można znaleźć w specjalnej zakładce na stronie Urzędu Miasta, zapisy prowadzą przede wszystkim  zarządy osiedli.

ES

Fot.: KS

Wakacje zaczęły koncertowo. Mateusz Ziółko i zabawa na całego [FOTO]


Dziękujemy za przesłanie błędu