Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
02/02/2017 - 13:55

Rajski Mateusz rodem z Nowego Sącza w Eurowizji 2017?

Mateusz Rajski z Nowego Sącza zgłosił się do udziału w polskich eliminacjach do festiwalu Eurowizja 2017, które w tym roku odbędą się w Kijowie. O głosy młody muzyk chce zawalczyć autorskim utworem „NIE”. W tegorocznych eliminacjach wystąpi również krynicki zespół Magik Band.

Zobacz też: Magik Band: zespół disco polo z Krynicy rusza na podbój Eurowizji!

Mateusz urodził się w Nowym Sączu, ale od kilku lat mieszka w Tęgoborzu. Gra też na gitarze we wspomnianym zespole Magik Band. Sam pisze teksty i komponuje. I właśnie autorski kawałek „NIE” ma być dla niego przepustką do sukcesu i jeśli widzowie tak zagłosują - biletem do udziału w festiwalu Eurowizja 2017, który w tym roku odbędzie się w Kijowie.

- Dlaczego się zdecydowałem na udział w eliminacjach? Trudno odpowiedzieć, chcę po prostu pokazać niektórym, że nie są pępkiem świata - śmieje się muzyk i zastrzega od razu, że w cuda nie wierzy i swoje szanse szacuje z dużym dystansem.

Obecnie Mateusza Rajskiego można posłuchać przede wszystkim na jego kanale Youtube, bo jeszcze nie udało się uzbierać pieniędzy na wydanie płyty.

ES [email protected] Fot.: FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe