Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
18/06/2018 - 14:00

Drugi teledysk Karoliny Szczurowskiej. Najpierw The Voice Kids, teraz internet

Karolina Szczurowska: choć programu nie wygrała, podbiła serca telewidzów. Teraz ciągle przybywa jej fanów w sieci. Najpierw zachwyciła internautów profesjonalnym teledyskiem z klimatyczną piosenką o miłości. Teraz nagrała kolejny klip w zupełnie innym stylu.


Przegrana na muzycznym ringu, nie zatrzymała Karoliny Szczurowskiej w jej pędzie do kariery.  Szczęścia próbuje w sieci. Na internetowym  kanale Zion TV w serwisie Youtube pojawił się jej kolejny teledysk z piosenką, do której nastolatka sama napisała słowa.

Czytaj też The Voice Kids: „Karolina z gór dziewczyna” dała z siebie wszystko w bitwie na głosy [WIDEO]

- Utwór „Ponad wszystko” opowiada o tym jak bardzo w życiu jest nam potrzebna osoba, która podniesie i powie „jestem”, gdy życie stawia na naszej drodze przykre znajomości, rzeczy. Dzięki tej osobie jesteśmy w stanie wstać i iść dalej, nabrać nadzieję na lepsze jutro. Szukajmy wiec w życiu wszyscy właśnie takich osób, a nie tych, którzy będą czekać tylko, aż się potkniemy - tyle można przeczytać w opisie do teledysku. 

Czy pięknie wyśpiewana historia odnosi się do osobistych doświadczeń Karoliny, tego młoda artystka nie zdradza, ale nową piosenką porwała internautów.  Jej fanpage zapełnił się wpisami pełnymi pochwał.

- Pięknie, cudownie, nie można przestać tego słuchać – piszą fani Karoliny, którzy są zachwyceni jej nowym, muzycznym wcieleniem. 

Karolina Szczurowska jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Mieszka w Przenoszy w gminie Dobra. Liczy sobie dopiero 15 lat, ale śpiewać zaczęła już jako trzylatka. Miała nieco ponad trzy lata, kiedy trafiła na zajęcia w pracowni muzycznej "Triolki" w Rabce-Zdroju, która uchodzi za kuźnię muzycznych talentów. Karolina ukończyła też szkołę muzyczną i świetnie gra na skrzypcach, gitarze,  pianinie i ukulele.

W rozmowie z Sądeczaninem mówiła o tym, że warto robić wszystko, żeby spełniać marzenia.

Warto próbować i nie poddawać się. Trzeba  iść do przodu, nawet jeśli z  początku są porażki.  Bo u mnie   były same porażki, i myślałam nawet, aby skończyć śpiewanie,   ale nie poddawałam się.   Nawet jak jest źle, warto wziąć kartkę i napisać coś. Bo może z tego powstanie coś fajnego? Tak było w moim przypadku.

[email protected] fot, print sreen TVP2, YouTube,Dziękujemy za przesłanie błędu