Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
13/04/2019 - 18:05

II Sądeckie Targi Ogrodnicze: nagrody sypały się jak z rękawa [ZDJĘCIA]

Podczas pierwszego dnia II Sądeckich Targów Ogrodniczych, które odbywają się na Starej Sandecji w Nowym Sączu sypały się nagrody i upominki. Jak można je było otrzymać? Wystarczyło wziąć udział w konkursach przeprowadzanych w trakcie tej ogrodniczej imprezy.

Ci, którzy odważyli się wziąć w nich udział i odpowiedzieć na przygotowane pytania, mogli liczyć na bardzo atrakcyjne upominki. Można było pochwalić się wiedzą dotyczącą naszego portalu oraz miesięcznika Sądeczanin, jak również wiedzą na temat znajomości Nowego Sącza i Sądecczyzny.

Były pytania łatwiejsze i trudniejsze. Konkursy prowadziła Małgorzata Sitek, pracownik działu marketingu Fundacji Sądeckiej.

Zobacz też: Janina Warzecha - to jej ogród zaczarował jury konkursu Sądeckie Ogrody

Uczestnicy konkursu byli proszeni o odpowiedź na pytania m.in.: Jak nazywa się uzdrowisko, w którym znajdują się Ogrody Sensoryczne, Ogrody Biblijne i Magiczny Ogród?, czy na przykład – Kto jest patronem Ziemi Sądeckiej?

Na upominek można było liczyć, jeśli udzieliło się poprawnej odpowiedzi na pytanie chociażby – jakie akcje organizowane są przez Fundację Sądecką, czy jaki kolor ma logo Sądeczanina?

Nagrody ufundowali: Urząd Miasta w Nowym Sączu, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Owoc Łącki oraz partnerzy targów: Łącki Bank Spółdzielczy, Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej oraz partner targów Park M i redakcja Sądeczanina.
A my już dziś zapraszamy na kolejne konkursy, które odbędą się drugiego dnia targów 15 kwietnia w niedzielę w godzinach od 9. do 17. Sponsorami nagród będą spółka NOVA z Nowego Sącza, Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej oraz portal i miesięcznik Sądeczanin.

Zobacz też: Nowy Sącz: II Sądeckie Targi Ogrodnicze są hitem. Nie może Cię na nich zabraknąć

Patronat Honorowy nad II Sądeckimi Targami Ogrodniczymi objęli marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel i starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

[email protected] ES [email protected], fot. IM.

II Sądeckie targi Ogrodnice - Moc konkursów
II Sądeckie targi Ogrodnice - Moc konkursów


Dziękujemy za przesłanie błędu