Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
23/11/2023 - 14:00

Prace idą pełną parą. Szaleni Emeryci od wielu lat wspierają akcję Serce-Sercu

Akcja charytatywna Serce-Sercu nie mogłaby się odbyć bez pomocy i zaangażowania wielu osób, wśród których należy wymienić członków Klubu Szalonych Emerytów, którzy wspierają nas od wielu wielu lat. To oni pomagają nam w przygotowaniu ulotek, identyfikatorów i plakatów dla wolontariuszy, a potem segregują i pakują zebrane produkty spożywcze, które następnie trafiają do osób potrzebujących. Dziękujemy, że jesteście z nami!


Lada dzień już po raz dwudziesty szósty rusza akcja zbiórki żywności Serce-Sercu. Trwają ostatnie przygotowania, w których pomagają nam członkowie Klubu Szalonych Emerytów, którzy są z nami od lat. Zawsze możemy na nich liczyć. To oni zajmują się przygotowaniem ulotek, identyfikatorów i plakatów dla wolontariuszy, a potem segregują i pakują zebrane produkty spożywcze, które następnie trafiają do osób potrzebujących.

- Od wielu lat angażujemy się w akcję Serce-Sercu. Dzisiaj od samego rana przygotowujemy ulotki i identyfikatory dla wolontariuszy. To będzie taki znak rozpoznawczy, aby nikt nie miał wątpliwości, że to są wolontariusze akcji Serce-Sercu. Potem gdy ruszy zbiórka żywności, będziemy zajmować się m.in. zwożeniem zebranego towaru ze sklepów, który następnie będziemy segregować i pakować do paczek - powiedziała nam Barbara Michalik z Klubu Szalonych Emerytów. 

Zobacz też Akcja Serce-Sercu nabiera tempa. Wspiera nas Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel


- Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze kilka tygodni, to akcja Serce-Sercu co roku wprowadza nas w świąteczny klimat - dodaje. 

Zobacz też Zróbmy to razem! Już za kilka dni rusza wielka akcja Serce-Sercu

Każdy z nas może włączyć się w akcję Sercu-Sercu. Wystarczy odwiedzić sklep, w którym będą nasi wolontariusze, zrobić zakupy i wrzucić choć kilka produktów do wózka. Najbardziej potrzebne są produkty długoterminowe takie jak np. mąka, cukier, makaron, herbata, ryż oraz słodycze dla dzieci.

Już za kilka dni na portalu "Sądeczanin" zostanie opublikowana lista sklepów, w których spotkacie naszych wolontariuszy. Pamiętajcie, warto pomagać! Dobro wraca! ([email protected] Fot. RG)

Dziękujemy za przesłanie błędu