Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
27/02/2018 - 07:00

Po starcie w The Voice Kids pędzi jej pociąg do kariery. Karolina Szczurowska nagrała odlotowy teledysk

Szybko skończyła swoją przygodę z topowym programem The Voice Kids, który kreuje nastoletnie, muzyczne gwiazdy, ale nie pożegnała się z marzeniami o karierze. Dalej idzie jak burza. Nagrała profesjonalny teledysk z klimatyczną piosenką o miłości. Czy podbije serca internautów?

Zachwyciła swoim głosem Edytę Górniak oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental, którzy zgodnie  uznali, że była najlepsza spośród trójki małych artystów walczących w bitwie na głosy The Voice Kids, ale z programu odpadła.  Tak zdecydował trzeci z jurorów telewizyjnego programu Dawid Kwiatkowski.

Przegrana na muzycznym ringu, nie zatrzymała Karoliny Szczurowskiej w jej pędzie do kariery.  Szczęścia próbuje w sieci. Na internetowym  kanale ZION TV w serwisie Youtube pojawił się jej teledysk z piosenką, do której  sama napisała słowa i skomponowała muzykę.

Czytaj też The Voice Kids: „Karolina z gór dziewczyna” dała z siebie wszystko w bitwie na głosy [WIDEO]

Na swoim profilu na Facebooku  nastolatka cieszy się, że spełnia swoje marzenia.

Piosenka nosi tytuł „Uwierz mi” . Mówi o zawiedzionej miłości. Czy ktoś złamał Karolinie serce, skoro spod jej pióra wyszła wzruszająca, zabarwiona smutkiem muzyczna opowieść? Tego nastolatka nie zdradza. Profesjonalnie zrobiony teledysk, w którym pojawia się dwójka zakochanych,  został nakręcony w najbardziej romantycznych zaułkach Krakowa.

Czy nastolatka z Limanowszczyzny tym utworem podbije serca internautów?  

Czytaj też Karolina Szczurowska w The Voice Kids  idzie jak burza [WIDEO]

Karolina Szczurowska jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Mieszka w Przenoszy w gminie Dobra. Liczy sobie dopiero 15 lat, ale śpiewać zaczęła już jako trzylatka. To wtedy trafiła na zajęcia w pracowni muzycznej "Triolki" w Rabce-Zdroju, która uchodzi za kuźnię muzycznych talentów. Karolina ukończyła też szkołę muzyczną i świetnie gra na skrzypcach.

Nastolatka ma już na swoim koncie liczne nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach, które zdobyła nie tylko z zespołem wokalnym Triola, ale także jako solistka.

[email protected] fot, print sreen TVP2, YouTube, M.KDziękujemy za przesłanie błędu