Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
12/04/2019 - 12:35

Sądeckie Młode Talenty: wiemy już ile osób nagra swój teledysk!

W ciągu trzech dni w castingu w konkursie Sądeckie Młode Talenty zorganizowanym przez Fundację Sądecką po raz szósty wzięło udział 115 wyjątkowo uzdolnionych muzyków z naszego regionu: wokalistów, instrumentalistów i zespołów. Dziś już wiemy, że do dalszego etapu konkursu zakwalifikowało się 27 osób. Jury jednak nie zdradziło nam ich personaliów – chcą by była to dla nich niespodzianka.

Już dziś, czyli 12 kwietnia 27 osób otrzyma informacje  o tym, że zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu i 24 kwietnia stanie przed wyjątkową szansą do nagrania swojego teledysku. Informacja ta zostanie przekazana esemesem i emailowo na numer i adres wskazany w zgłoszeniu.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: przeważa płeć piękna i polski repertuar

Teledyski będą nagrywane przez profesjonalną ekipę, by 1 maja znaleźć się na portalu Sądeczanin.info. Wtedy właśnie zacznie się głosowanie SMS, które potrwa do 8 maja. Wtedy nasi Czytelnicy wyłonią pięciu finalistów, kolejnych pięciu wybierze jury. W sumie w wielkim finale, który odbędzie się 10 maja podczas okolicznościowej gali weźmie udział 10 uczestników.

A my zapraszamy Was teraz do obejrzenia relacji zakulisowej z ostatniego dnia castingu – sądecka gwiazda disco polo Kordian improwizując - przy akompaniamencie przewodniczącego jury Marcina Królikowskiego - zaśpiewał utwór dedykowany bezpośrednio uczestnikom konkursu.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: czy Kordian wyłowi „mega perełkę”? [WIDEO]

Jury z ogromnym entuzjazmem przyjęło występ jednego z naprawdę nielicznych w tym roku zespołów - a na pewno najliczniejszego – zespołów – grupy SUNFLOWERS.

Jednym z nielicznych instrumentalistów, którzy wzięli udział w konkursie "Sądeckie Młode Talenty" był 13-letni Kamil Leśniak, który zagrał na perkusji.

- Na perkusji gram od około trzech lat. W przyszłości chciałbym założyć swój własny zespół. Talent odziedziczyłem chyba po mamie, która dawno temu grała na gitarze - mówi 13-letni Kamil Leśniak.

13-letnia Karolina Michalik z Lipnicy Wielkiej śpiewa już od dziecka. Do konkursu przygotowywała się przez miesiąc. Jej rodzina jest bardzo utalentowana, bo jak sama nam powiedziała, rodzice, rodzeństwo i kuzynostwo śpiewają albo grają na przeróżnych instrumentach.

- Podczas konkursu zaśpiewałam piosenkę Oliwii Wieczorek pt. „Nie zapomnij” - mówi Karolina Michalik.

Poniżej znajdziecie też galerię zdjęć wszystkich uczestników, którzy zaprezentowali się 11 kwietnia.

ES e.stachura@sadeczanin.info RG r.gajewski@sadeczanin.info Filmy: Krzysztof Stachura

Sądeckie Młode Talenty - casting 11. 04. 19.
Sądeckie Młode Talenty - casting 11. 04. 19.


Dziękujemy za przesłanie błędu