Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
27/04/2024 - 10:00

Aktywny wypoczynek w Nowym Sączu! Te trasy cieszą się wielką popularnością [WIDEO]

Ścieżki pieszo-rowerowe są w naszym regionie oblegane. Obserwujemy to zwłaszcza podczas ciepłych weekendów. Popularność aktywności fizycznej rośnie. Biegacze i rowerzyści zdecydowanie mają się gdzie wybrać!

Aktywność fizyczna na Sądecczyźnie 

W naszym regionie nie brakuje miłośników aktywności fizycznej. Różnego rodzaju wydarzenia sportowe gromadzą zawsze sporą rzeszę uczestników. Najlepszym przykładem jest Festiwal Biegowy, w którym przed rokiem wzięły udział tysiące osób. Teraz zapewne będzie podobnie. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Na Sądecczyźnie jest wiele miejsc, w których można realizować swoje pasje. W ciepłe letnie dni widzimy tam prawdziwe tłumy. Powoli zaczynamy już to ponownie dostrzegać.


Ścieżki pieszo-rowerowe w Nowym Sączu

Najlepszym przykładem jest ścieżka VELO Dunajec, łącząca mnóstwo miejscowości naszego regionu. Dojedziemy nią zarówno nad Jezioro Rożnowskie, jak i nad Jezioro Czorsztyńskie. Prowadzi również przez Nowy Sącz.

Wielu mieszkańców chętnie korzysta też ze ścieżki nad Kamienicą. Równolegle do niej poprowadzone zostały też dwie trasy wzdłuż Alei Piłsudskiego. To dobre połączenie między poszczególnymi dzielnicami naszego miasta.


Ze ścieżek pieszo-rowerowych korzystają zarówno spacerowicze, jak i biegacze oraz miłośnicy dwóch kółek. Poszukiwacze atrakcji na świeżym powietrzu mają co robić na Sądecczyźnie! 

O tym jak prezentują się opisywane miejsca przekonacie się oglądając materiał filmowy. ([email protected], wideo: Rafał Gajewski, fot.: Rafał Gajewski)

Aktywny wypoczynek w Nowym Sączu! Te trasy cieszą się wielką popularnością
Ścieżki pieszo-rowerowe są w naszym regionie oblegane. Obserwujemy to zwłaszcza podczas ciepłych weekendów. Popularność aktywności fizyczne rośnie. Biegacze i rowerzyści zdecydowanie mają się gdzie wybrać!


Dziękujemy za przesłanie błędu