Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
10/01/2022 - 14:40

Basen, obwodnica i parkingi. Czego najbardziej potrzebuje Grybów? [WIDEO]

Wraz z początkiem nowego roku, wszyscy zastanawiamy się co przyniesie kolejne 12 miesięcy. Również pod kątem zmian w naszych miastach. Jakiej inwestycji najbardziej potrzebuje Grybów? Zapytaliśmy o to mieszkańców w sondzie ulicznej.

Nowy rok, przynosi we wszystkich samorządach nowe plany i cele. Bardzo często pokrywają się one z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez mieszkańców. Nieraz mają oni jednak inną wizję rozwoju miasta i krytykują władzę.

Niektórzy uważają, że niezbędne są remonty dróg, inni że należy się bardziej skupić chociażby na parkingach. Jak to jest w przypadku Grybowa? Jaka inwestycja jest tutaj najbardziej potrzebna? Zadaliśmy to pytanie grybowianom, podczas sondy przeprowadzonej w tym mieście.

- Na pewno potrzebujemy więcej parkingów, bo jest ich bardzo mało – mówi jedna z napotkanych przez nas osób. – Niech zrobią piękny, duży basen kryty i będzie bardzo dobrze – dodaje kolejny mężczyzna.

- Potrzebujemy obwodnicy, ale takiej prawdziwej. To, co było w planie dzieli miasto na pół i jest nieporozumieniem. Przy innej lokalizacji stwierdzili natomiast, że nie ma pieniędzy – uważa inny z rozmówców. Wiele osób, które spotkaliśmy mówiło również, że nie są z Grybowa i nie znają dobrze realiów miasta.

Cała sonda znajduje się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: Daniel Szlag)Dziękujemy za przesłanie błędu