Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
23/09/2018 - 13:30

Chojraczył, pchał się na czołówkę na zakazie a potem wiał na pobocze jak…

Kierowca półciężarówki bierze się za wyprzedzanie a potem widząc, że jedzie prosto na czołówkę ratuje się ucieczką, zjazdem na pobocze. Groza pewnie jednak zajrzała w oczy kilku innym kierowcom…

- Na remontowanej drodze przed Łososiną, jadąc od Brzeska, gdzie wcześniej jest umiejscowiony znak zakazu wyprzedzania bus zaczyna wyprzedzenia w totalnej ciemności przed łukiem drogi.... óźniej tak ostro hamuje, że mu aż hamulce mrugały z awaryjnymi i zjeżdża prawie do rowu aby uniknąć zderzenia czołowego. Wcześniej oczywiście także wyprzedza na podwójnej ciągłej... – opisuje zdarzenie autor filmu.

Ten film to kolejny dowód, że warto mieć kamerę w aucie. Gdyby coś się stało, a było o włos od czołówki, nie byłoby problemów z ustaleniem sprawcy.

Zobacz też: Przerażający widok: jeleń po zderzeniu z samochodem! A rykowisko trwa

Macie kamery w samochodzie? Tylko z przodu, czy z tyłu też? Nam by się ostatnio przydała ta druga. Młody chłopak, KNS na blachach brał się za wyprzedzanie nas na krajówce przed Starym Sączem. Już się wychylał, już zjeżdżał na drugi pas, ale daliśmy po hamulcach i ostro klaksonem. Młokos się schował, ale wszystko przeszło na styk. Widzieliśmy tylko przerażoną twarz kierowcy z naprzeciwka, któremu młody rajdowiec wylądował by na masce… Smarkacz chyba się zreflektował, że przesadził, bo później jechał nam cały czas na ogonie, ale potulnie jak baranek… Z nami jechały dwie nasze córki.

ES [email protected] Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)