Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
20/08/2019 - 21:50

Dramatyczny wypadek w Jasiennej. Samochód dachował [WIDEO, ZDJĘCIA]

Na prostym odcinku drogi powiatowej w Jasiennej dachował samochód. Niestety w wypadku ucierpiał kierowca. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Policjanci ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.

Około godziny 20.30 na drodze powiatowej w Jasiennej (gmina Korzenna) doszło do poważnego wypadku. Samochód marki Opel Astra na prostym odcinku drogi dachował. Jak udało nam się dowiedzieć, autem podróżował samotnie około 20-letni mieszkaniec Łyczanej.

Zobacz też Wypadek w Kąclowej. Jedna osoba trafiła do szpitala

Już po kilku minutach od wypadku, na miejsce na sygnale przyjechało pogotowie ratunkowe. Chwilę później zjawili się strażacy z Jasiennej, Wojnarowej i Nowego Sącza oraz policja. Załoga pogotowia ratunkowego zajęła się mężczyzną, który wyszedł samodzielnie z uszkodzonego pojazdu, ale skarżył się na ból. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Przez długi czas droga powiatowa w Jasiennej była zablokowana. Policjanci ustalali, jak doszło do tego zdarzenia.

- Podobno kierowca, który jechał z przeciwnego kierunku, oślepił go światłami i stracił panowanie nad samochodem - komentuje mieszkanka Jasiennej, która obserwuje działania strażaków i policji.

- Dobrze, że nikt w tym czasie tamtędy nie przechodził poboczem drogi, bo mogłoby się skończyć tragicznie - komentuje inna osoba.

RG, Fot. i Film RG

Z ostatniej chwili: dachowanie w Jasiennej. Droga zablokowana [WIDEO, ZDJĘCIA]
Na prostym odcinku drogi powiatowej w Jasiennej dachował samochód. Na miejscu są strażacy i policjanci. Droga jest całkowicie zablokowana.


Dziękujemy za przesłanie błędu