Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
15/02/2022 - 17:10

Dramatyczny wypadek w Korzennej. Po nastolatka przyleciał śmigłowiec [FILM]

W Korzennej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przyleciała po ciężko rannego nastolatka, który ucierpiał w wypadku. Quad na którym jeździł razem ze swoim kolegą, przewrócił się.

Około godziny piętnastej dwadzieścia w Korzennej na przysiółku Pogwizdów doszło do strasznego wypadku. Przewrócił się quad, którym jechało dwóch nastolatków. Osoby, które widziały całe zdarzenie natychmiast zadzwoniły pod numer alarmowy i wezwały służby ratunkowe.

Zobacz też Quad którym jechali, przewrócił się w Korzennej. Lekarze walczą o życie 20-latka

Już po chwili na miejscu zjawili się strażacy z Korzennej i Nowego Sącza, którzy udzielili pomocy poszkodowanym nastolatkom. Chwilę później na sygnale przyjechały karetki pogotowia ratunkowego i policja. 

- Medycy udzielili pomocy poszkodowanym chłopcom. Jedna karetka odjechała już po chwili. Stan drugiego nastolatka musiał być bardzo poważny, bo ratownicy medyczni wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które wylądował na drodze gminnej, kilka metrów od miejsca wypadku - powiedział nam mieszkaniec Korzennej. 

Ciężko ranny chłopak został przeniesiony na pokład śmigłowca, który następnie odleciał do szpitala. W tej chwili na miejscu dramatycznego wypadku pracują policjanci z Grybowa i Nowego Sącza. Przyjechał także biegły do spraw wypadków drogowych. 

Zobacz też Na rondzie Solidarności znów zderzyły się samochody. Mamy nagranie z wypadku 

- Straszne nieszczęście. Nie tak dawno bo w październiku w Korzennej 3-letniego chłopca poraził prąd. Dziecko zginęło na miejscu. Teraz znów w naszej miejscowości lądował śmigłowiec, bo dwóch nastolatków przewróciło się na quadzie. Tam, gdzie doszło do tego wypadku, przy drodze jest taki uskok. Być może przez to ich quad przewrócił się - komentuje mieszkanka Korzennej, którą spotkaliśmy na miejscu. 

Więcej informacji o wypadku znajdziesz tutaj: Quad którym jechali, przewrócił się w Korzennej. Lekarze walczą o życie 20-latka

 ([email protected] Fot. R. Gajewski, OSP Korzenna)

Straszny wypadek w Korzennej. Po ciężko rannego nastolatka przyleciał śmigłowiec
W Korzennej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przyleciała po ciężko rannego nastolatka, który ucierpiał w wypadku. Quad na którym jeździł razem ze swoim kolegą, przewrócił się.


Dziękujemy za przesłanie błędu