Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
25/08/2018 - 18:25

Festiwal Kolorów 2018 Tak się bawi, tak się bawi Nowy Sącz! [ZDJECIA/WIDEO]

Kolejna edycja Festiwalu Kolorów jak zwykle przyciągnęła setki młodych ludzi z całego Nowego Sącza. Na boisku szkoły na osiedlu Wojska Polskiego mimo kapryśnej pogody królowała radość, dobra zabawa, muzyka, taniec i oczywiście kolory.

Choć wspólny wystrzał barwnych proszków zaplanowano na godzinę 17. już pół godziny przed czasem ich zabrakło. Bo tęczowe szaleństwo zaczęło się już dużo wcześniej – mali i duzi, starsi i młodsi, barwnej chmurze nie uszedł nikt.

Na pytanie  „jak to potem doprać?” wszyscy reagowali podobnie albo śmiechem, albo krótkim: mama sobie zawsze jakoś poradzi.

Zobacz też: Festiwal „Skowroneczek”. Dziecięcy wykonawcy zachwycili jury

Przy okazji okazało się, że inwencja młodych sądeczan nie zna granic – gdy zabrakło proszku zastąpiono go mąką, która sypała się całymi kilogramami.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch innych kluczowych punktów programu: wspólnego odtańczenia kultowej belgijki, czyli tańca belgijskiego oraz wspólnego zdjęcia. Zresztą co tu dużo pisać: zobaczcie nasze filmy i zdjęcia.

Organizatorem Festiwalu są Młodzi Aktywni Sądeczanie, Stowarzyszenie ORION oraz Stowarzyszenie Dla Miasta.

Ale na tym nie koniec atrakcji festiwalowych – o godzinie 20. w ramach Kina Plenerowego organizowanego wraz z Kinem Sokół wyświetlona zostanie komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Warto wziąć ze sobą leżak i koc.

ES [email protected] Fot.: ES

Festiwal Kolorów 2018 Tak się bawi, tak się bawi Nowy Sącz!
Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020