Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
04/03/2024 - 21:00

Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza, o Europejskim Kongresie Samorządów 2024

Dlaczego na Europejski Kongres Samorządów w Mikołajkach radni, burmistrzowie i prezydenci miast przyjeżdżają z tak wielu krajów? Co sprawia, że warto się tu pojawić, nie bacząc na odległość? "Sądeczaninowi" o tym Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza:

Dwa i pół tysiąca uczestników, sesje plenarne, setki debat, paneli, warsztatów i prezentacji poświęcone najnowszym wydarzniom i trendom. To już dziewiąty Europejski Kongres Samorządów w Mikołajkach.

Obok Forum Ekonomicznego to kolejna konferencja Fundacji Instytut Studiów Wschodnich, która dla liderów samorządów, przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu jest okazją wymiany poglądów oraz miejscem spotkań.

Jednym z uczestników Europejskiego Kongresu Samorządów jest Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza. Co dla niego jest najważniejsze podczas Europejskiego Kongresu Samorządów? Zapytaliśmy go o to pierwszego dnia kongresu. Co odpowiedział? Obejrzyjcie materiał wideo. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu