Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
27/02/2018 - 12:35

Jechał jak szalony. Wyprzedzał na linii ciągłej, omijał wysepki z lewej strony [WIDEO]

Kierowca podróżujący granatowym audi wyprzedzał na linii ciągłej. Omijał wysepki drogowe z lewej strony, a żeby tego było mało - pędził z zawrotną prędkością. Prawie doprowadził do wypadku. Brawurowa jazda została nagrana kamerą samochodową.

Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika film, który nagrał w piątek 23 lutego około godziny 19.30. Mężczyzna jechał drogą krajową numer 75 w kierunku Nowego Sącza. Nagle kierowca podróżujący sportowym audi na tarnowskich numerach rejestracyjnych, zaczął go wyprzedzać. Nie  zwracał w ogóle uwagi na podwójną linię ciągłą. Jechał bardzo szybko i omijał wysepki z lewej strony. Wspólnie z nim podróżowało kilku młodych ludzi.

- Często robili postoje na stacjach benzynowych albo zatoczkach autobusowych, dlatego  wyprzedzali mnie kilka razy. Po drodze mijali policjantów, którzy kontrolowali prędkość. Najwidoczniej ktoś dał im wcześniej znać i w tym miejscu zwolnili – wyjaśnia autor nagrania.

Czytelnik ma nadzieję, że ktoś nagrał szaleńca drogowego i zgłosił na policję. Niestety jego nagranie jest złej jakości i nie widać na nim tablic rejestracyjnych, dlatego on tego nie zrobił.

Nie ma tygodnia, żeby na tej trasie nie doszło do kolizji i wypadków, które niestety bardzo często kończą się śmiercią. Czytelnicy zastanawiają się - co jest nie tak z tą drogą? Okazuje się jednak, że to nie z nią jest problem, ale to kierowcy nie umieją dostosować się do znaków.

RG [email protected] Film CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu