Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
17/03/2020 - 18:30

Jesteście wspaniali! Dzięki wam pyszny posiłek trafił na sądecki SOR [WIDEO]

Pomysł się przyjął - dzięki wam uzbieraliśmy już 658 złotych, a z każdą godziną suma wciąż rośnie. I dzięki Wam pierwszy pyszny posiłek za 180 zł trafił już do personelu medycznego, który z wielkim poświęceniem opiekuje się pacjentami w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Nowym Sączu.

Minęło zaledwie kilka godzin od założenia konta na Zrzutce, a już udało się uzbierać ponad 600 złotych. Na co czekać? Już dziś kupiliśmy więc posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu, który z wielkim poświęceniem i oddaniem walczy z koronawirusem i opiekuje się pacjentami.

Zobacz też #pomagajzsądeczaninem Ufunduj posiłek dla personelu medycznego w Nowym Sączu

Dzięki wam kupiliśmy dzisiaj dwadzieścia siedem kawałków pysznej pizzy z najstarszej sądeckiej pizzerii - "Klitka u Witka". Dzięki zniżce od właściciela, zapłaciliśmy za posiłek jedynie 180 złotych. Następnie pojechaliśmy do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i przekazaliśmy pizze pielęgniarkom, ratownikom medycznym, salowym i lekarzom w podziękowaniu za ich ciężką pracę.

Postaramy się - zależnie od zebranej kwoty - kupować obiady każdego dnia dla pełnej obsady personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i specjalnego oddziału dla osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Chcemy dostarczać posiłki o godzinie 15. Będzie ich tyle, na ile uzbieramy.

Zachęcamy właścicieli restauracji, jadłodajni i innych punktów gastronomicznych, aby i oni włączyli się w naszą akcję i za pośrednictwem naszego portalu przekazali posiłki lub oferowali zniżki przy zakupach posiłków dla personelu medycznego w Nowym Sączu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 513 276 292 albo za pomocą maila: [email protected]

RG [email protected], Film D.Szlag

Jesteście wspaniali! Dzięki wam pyszny posiłek trafił na sądecki SOR
Nasze prośby nie pozostały bez odpowiedzi. Dzięki wam udało się już uzbierać 658 złotych, choć z każdą godziną ta suma wciąż rośnie. Pierwszy pyszny posiłek trafił już do personelu medycznego, który z wielkim poświęceniem opiekuje się pacjentami w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Nowym Sączu.


Dziękujemy za przesłanie błędu