Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
07/02/2019 - 01:15

Karnawał na głowie. Młode fryzjerki dały popis swoich umiejętności

Miały zaledwie godzinę na wykonanie fryzury karnawałowej. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki. Członkowie jury mieli trudny wybór, bo wszystkie fryzury były piękne.

Tak jak co roku, w Zespole Szkół nr 4 w Nowym Sączu odbył się konkurs fryzur, który został zorganizowany przez nauczycielkę Agnieszkę Zygmunt, której pomagały Beata Cetnarowska i Małgorzata Kosińska-Plata. Uczennice klas fryzjerskich miały niełatwe zadanie. Najpierw musiały znaleźć i zaprosić do szkoły modelkę, na której następnie wykonały fryzurę karnawałową. Miały na to jedynie godzinę.

- Pomysł na fryzurę zaczerpnęłam z internetu. Jedna z fryzur bardzo mi się spodobała i postanowiłam wykonać ją podczas konkursu – opowiada Aleksandra Gryboś, która otrzymała wyróżnienie.

Członkowie jury mieli bardzo trudny wybór, bo wszystkie fryzury były piękne, jednak najbardziej spodobała im się fryzura wykonana przez Aleksandrę Klocek i to ona właśnie zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Krawczyk, a trzecie Magdalena Soprych.

- Wykonałam fryzurę na „zwariowaną Alicję w Krainie Czarów”. Zajęłam drugie miejsce – mówi z uśmiechem na twarzy Katarzyna Krawczyk, uczennica kierunku technik usług fryzjerskich

Jury przyznało także pięć wyróżnień, które otrzymały: Gabriela Dolińska, Wiktoria Pękala, Natalia Wójs, Aleksandra Gryboś oraz Karolina Lis. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

RG [email protected], Film/Fot: RG

Młode fryzjerki dały popis swoich umiejętności
Fot. RG


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)