Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/01/2019 - 22:25

Kto przebije wójta Rytra? Tu dzieciaki dostały mega prezent na ferie. Jaki?

Ledwo napisaliśmy o darmowym wstępie na lodowisko w Radwanowie w gminie Piwniczna-Zdrój a już z radością donosimy, że i ryterski samorząd robi mega ukłon w stronę dzieciaków, które właśnie zaczęły ferie. Samorząd zorganizował im mega zniżki w miejscowym ośrodku narciarskim.

Normalnie karnet czterogodzinny w ryterskim ośrodku narciarskim kosztuje 60 zł. Dzięki gminnym samorządowcom dzieci u uczniowie z terenu gminy Rytro będą płacić jedynie 15 zł. Ale na tym nie koniec dobrych wiadomości.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój: lodowisko na Radwanowie za darmo. Kiedy i dla kogo?

- Dorosłych taki karnet kosztować będzie 20 złotych. Tak samo na lodowisku cena to 3 złote za godzinę, dla dorosłych 4 złote. Wypożyczenie sprzętu 5 złotych, wypożyczenie nart 15 złotych. Do tego udało nam się jeszcze wynegocjować dla grup zorganizowanych ze szkoły podstawowej z nauczycielem 5 złotych z wypożyczeniem sprzętu na jedną godzinę lodowiska – wylicza dobre wiadomości wójt Jan Kotarba, dziękując gorąco w imieniu dzieciaków właścicielom wyciągu.

I co najważniejsze – wszystkie zniżki obowiązują nie tylko do końca ferii ale przez całą zimę! Szczegóły w materiale filmowym.

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu