Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
24/11/2017 - 19:55

Michał Szczygieł już dzisiaj powalczy w finale The Voice of Poland

Już w sobotę (25 listopada), 18-letni Michał Szczygieł weźmie udział w wielkim finale The Voice of Poland. Sądeczanin powalczy o 50 tys. złotych i kontrakt z producentem muzycznym.

Osiemnastoletni Michał Szczygieł swoją przygodę z programem The Voice of Poland rozpoczął całkiem przypadkowo. W minione wakacje wziął udział w przesłuchaniach, które odbyły się w Warszawie. Zaśpiewał piosenkę „Sailing” Kamila Bednarka, a swoim wykonaniem zachwycił jurorów - Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego i to właśnie Andrzeja wybrał za swojego trenera.

Zobacz także: Michał Szczygieł, ćwierćfinalista programu The Voice of Poland zdradza nam swoje sekrety [WIDEO]

18-latek w każdym z odcinków budził coraz większy zachwyt jurorów i widzów kibicujących mu przed telewizorami. Tydzień temu w półfinałowym odcinku zaprezentował swój pierwszy singiel, który zatytułował „Nic tu po mnie”. Piosenka wywarła wielkie wrażenie na wszystkich, którzy oglądali występ sądeczanina. Kolejnym utworem, który Michał wykonał, była piosenka Jamesa Baya „Hold back the River”.

Zobacz także: Michał Szczygieł awansował do finału The Voice of Poland. Publiczność była pod wrażeniem

Przez cały tydzień trwa głosowanie. Jeśli chcecie pomóc Michałowi wygrać program The Voice of Poland, wysyłajcie smsy o treści 6 pod numer 7350. Koszt smsa to 3,69 zł.

Zobacz także: Michał Szczygieł, ćwierćfinalista programu The Voice of Poland zdradza nam swoje sekrety [WIDEO]

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot./Film Facebook The Voice of PolandDziękujemy za przesłanie błędu