Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
03/12/2023 - 09:30

Mistrz kierownicy! Rozbił na parkingu przed Biedronką dwa samochody. Mamy nagranie [FILM]

Niektórzy kierowcy zachowują się tak, jakby prawo jazdy znaleźli w chipsach. W ostatnich dniach swoją nieumiejętnością prowadzenia samochodu popisał się jeden z kierowców, który cofając, na parkingu w Nowym Sączu rozbił dwa samochody. Szuka go właściciel uszkodzonego pojazdu. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę (25 listopada), około godziny 18.40, na parkingu przed Biedronką przy ulicy Zdrojowej w Nowym Sączu. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera. Na nagraniu widać, jak kierowca Volkswagena Passata cofając uderzył w białego Forda stojącego na parkingu. Potem ruszył nieco do przodu, a następnie cofając uszkodził kolejne auto, tym razem Volvo. 

Zobacz też Wszyscy byli pijani! Wiemy coraz więcej o tragedii w Barcicach. Na jaw wyszły nowe, szokujące fakty

Sprawca stłuczki zatrzymał pojazd, wysiadł z niego i obejrzał szkody, które wyrządził. Chwilę później ze sklepu wyszła właścicielka Volvo. Razem przez chwilę ze sobą rozmawiali. Po kilku minutach pojawił się również właściciel Forda, który niestety nie zauważył, że jego samochód został uszkodzony. Wsiadł do niego i odjechał. Sprawca w żaden sposób nie zareagował i nie próbował zrekompensować szkody. On sam chwilę później jak gdyby nigdy nic odjechał z miejsca. 

Właściciel uszkodzonego Forda zorientował się, że ktoś obił mu samochód dopiero po przyjeździe do domu. Teraz na własną rękę szuka sprawcy kolizji i prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia. 

- Szukam kontaktu z właścicielką Volvo, które zostało uszkodzone przez kierującego Volkswagenem Passatem. Proszę również o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat całego zajścia. Proszę o kontakt na maila: [email protected] - apeluje nasz Czytelnik. 

Zobacz też Tragedia w Nowym Sączu. Jego ciało znaleźli przy ul. Kolejowej

My również przyłączamy się do tego apelu i zachęcamy was do obejrzenia nagrania z tego zdarzenia, które publikujemy powyżej. ([email protected] Film Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu