Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
28/10/2017 - 08:50

Na Wólkach będzie najnowocześniejszy kort do tenisa w Nowym Sączu!

Ruszyła przebudowa siedziby ATENA SPORT CLUB przy Barbackiego. Jak zapowiada właściciel Rafał Danek już w przyszłym roku będzie tu najnowocześniejszy kort do tenisa w Nowym Sączu.

ATENA SPORT CLUB to miejsce, gdzie każdy może nie tylko zawalczyć o świetną kondycję i sylwetkę, ale zyskać paczkę nowych przyjaciół. Jak?

Po pierwsze tenis a w szczególności squash to trzeci sport jeśli chodzi o skuteczność i tempo spalania tkanki tłuszczowej. Wyżej jest tylko m.in. wspinaczka wysokogórska bez zabezpieczeń a to już raczej nawet nie sport tylko ekstremalne ryzyko.

Zobacz też: Oni są najlepsi w sqashu - finał Grand Prix Nowego Sacza

Po drugie, klub przy Barbackiego systematycznie organizuje zawody i turnieje, w których uczestniczą chętni z całej okolicy, nie tylko klubowicze a co za tym idzie rozrasta się sportowa rodzina.

I te dwa argumenty już wystarczą do tego, by właściciele klubu zainwestowali tu kolejne niemałe pieniądze, po to by korty uczynić jeszcze nowocześniejszymi i przyjaźniejszymi dla trenerów, trenujących i tych, którzy po prostu chcą fajnie spędzić wolny czas.

Szczegóły w materiale filmowym.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura Fot.: archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)