Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
04/02/2018 - 06:50

Nasza Wiktoria wygrała bitwę na głosy w The Voice of Kids, ale z programu musi odejść

Było trudno, konkurencja ostra, ale dała radę. Wiktoria Tracz z Korzennej przeszła do kolejnego etapu telewizyjnego talent show. Musiała dźwignąć ciężki rockowy kawałek zespołu Aerosmith. Zrobiła to znakomicie, ale z programem musiała się pożegnać. Dlaczego?

To nie bułka z masłem. Trenerzy zdolnych nastolatków, Tomson i Baron, z liczącej osiemnaście osób ekipy, utworzyli sześć  trzyosobowych zespołów, które występowały jako trio. Zadanie okazało się  tym trudniejsze, że trzeba było zaśpiewać razem ten sam utwór i wygrać z dwójka pozostałych rywali.

Czytaj też Wiktoria i Karolina zawojują The Voice of Kids? Nasze dziewczyny mają szansę na nagranie własnego singla i teledysku

Wiktoria Tracz, Marysia Galińska, i Staś Szymański musieli zmierzyć się z piosenką "Cryin" Aerosmith, utworem obcym im pokoleniowo i zupełnie im nieznanym, w co nie mogli uwierzyć ich trenerzy.

Czytaj też Ale odlot dziewczyno! Wiktoria z Korzennej podbiła serca jurorów w The Voice of Kids. Publiczność oszalała

- Naprawdę nie znacie? – pytali zdumieni.

Choć rockowe trio z drużyny Tomsona i Barona miało mało czasu na przygotowanie utworu, to bitwa z ich udziałem pozytywnie zaskoczyła trenerów.

- Ja jestem cały zbudowany z rock’n’rolla i na taki utwór czekałem. Dzięki Wam mogę wyjść z tego studia spełniony – skomentował Baron.

Wiktoria znowu musiała zmierzyć się z rockiem, choć jak dotąd, co sama przyznała, sięgała po zupełnie inny repertuar.  Poradziła sobie znakomicie.  Jurorzy nie mieli wątpliwości. Nasza Wiktoria była najlepsza. Choć w swoim trio okazała się bezkonkurencyjna, przegrała ze  zwycięzcami  pozostałych bitew na głosy. Niestety, nastolatka została pokonana.

O zwycięstwo w programie powalczy jeszcze nasza krajanka Karolina Szczurowska z Limanowszczyzny. O tym, jak poradzi sobie w bitwie na głosy, przekonamy się niebawem.

[email protected], fot. printscreenTVP2Dziękujemy za przesłanie błędu