Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
22/12/2020 - 13:30

Nowy Sącz: czego życzy prezydent Ludomir Handzel sądeczanom na święta i Nowy Rok

Pojutrze sądeczanie usiądą do wigilijnego stołu, w roku szczególnym, bardzo trudnym, bo epidemicznym. Zewsząd płyną apele, aby z uwagi na pandemię koronawirusa ograniczyć rodzinne, wigilijne spotkania do niezbędnego minimum. Zewsząd płyną apele, aby dbać o seniorów. Czas jest, niestety wyjątkowy.

Jeszcze rok temu, absolutnie nikt nie wyobrażał sobie, że tegoroczne święta będą zupełnie inne, że będą odbywały się w koronawirusowej rzeczywistości, narzucającej szczególne obostrzenia, aby ograniczać rozprzestrzenianie się koronawirusowej infekcji.

W ten szczególny czas spotykamy się w gronie rodzinnym przy zastawionym wigilijnym stole. Te święta Bożego Narodzenia zapamięta każdy z nas.

Z okazji zbliżających się świąt prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, za pośrednictwem naszego portalu złożył mieszkańcom miasta i regionu życzenia.

- Szanowni Państwo, wkrótce przed nami bardzo magiczny czas – powiedział prezydent Ludomir Handzel. – Czas świąt Bożego Narodzenia. To czas, kiedy całe rodziny zasiadają przy wigilijnym stole, kiedy poświęcamy sobie czas. To był ciężki rok, ale mam nadzieję, że z nadzieją i optymizmem spojrzymy na rok 2021. Mam nadzieję, że będzie to rok powrotu do normalności zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Tego wszystkim Państwu życzę.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu