Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
31/07/2018 - 13:15

Nowy Sącz, remont ul. Długosza: miał być horror a jest diablo ciasno [WIDEO]

Dziś zamknięta została częściowo kolejna ważna arteria Nowego Sącza, czyli ulica Długosza. Jak kierowcy radzą sobie z objazdami?

Z samego rana ruszyły prace na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Żeromskiego. Wybraliśmy się tam, by przekonać się jak kierowcy radzą sobie z objazdami. Okazało się, że całkiem nieźle im to idzie.

Informacje o objazdach dla zamkniętego odcinka ustawione są dużo wcześniej na przykład na ulicy Rejtana tablice są już przed światłami przed skrzyżowaniem z Długosza, Nawojowską i Grodzką. Prawoskręt w Długosza jest całkowicie wyłączony z ruchu, podobnie jak lewoskręt w Długosza z Grodzkiej.

Zobacz też: Od poniedziałku zamknięte skrzyżowanie pod zamkiem. Wiemy, gdzie będą objazdy

Gdy wokół skrzyżowania pojawi się kilka większych aut, ciężarówek, busów czy autokarów robi się ciasno. I choć korków może i nie ma, przejazd przez to skrzyżowanie jest bardzo utrudniony. Za to rowerzyści i piesi mogą chodzić przez zamknięty odcinek bez przeszkód.

Objazd poprowadzony jest ulicami Grodzką, Alejami Wolności i Mickiewicza. Możliwy jest też przejazd ulicą Żeromskiego.

Remont Długosza podzielony jest na kilka etapów, każdy kolejny będzie zaczynał się dopiero wtedy, gdy już wyremontowany odcinek będzie przejezdny. Według zapowiedzi Miejskiego Zarządu Dróg ma to potrwać 90 dni.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot./Film: KS

Nowy Sącz/remont ul. Długosza: miał być horror a jest… [ZDJĘCIA/WIDEO]
Fot.: KS


Dziękujemy za przesłanie błędu