Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
28/10/2020 - 15:50

Nowy Sącz: zaczął działać nowy punkt poboru wymazów DRIVE THRU [FILM]

W Nowym Sączu jest uruchomiony dodatkowy punkt pobierania wymazów DRIVE THRU. Znajduje się za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej.

Pacjenci, którzy muszą wykonać takie badanie mogą podjeżdżać tam samochodami. Punkt pobierania wymazów jest czynny codziennie (siedem dni w tygodniu) w godzinach od 8 do 13, a we wtorki od 13 do 18.

Skróci to bardzo czas badania i uzyskania wyniku. Organizatorzy tego nowego punktu zapewniają, że punkt będzie czynny do ostatniej osoby oczekującej na badanie.

Czytaj także: Nowy Sącz: na terenie szpitala stanęło mobilne laboratorium analityczne

Punkt zaczął funkcjonować dzięki gliwickiej firmie. Z pewnością skróci to kolejki pacjentów oczekujących pod dwoma punkami poboru wymazów, które działają w Nowym Sączu przy ul. Młyńskiej na terenie szpitala oraz przy ul. Nawojowskiej.

Czytaj także: Coraz więcej chorych na Sądecczyźnie. Są ogniska i rozproszone zakażenia

Jak już pisaliśmy na terenie sądeckiego szpitala stanęło mobilne laboratorium. Ma ono zacząć funkcjonować jeszcze w tym tygodniu. Próbki wymazów pobierane od mieszkańców, którzy zgłoszą się do punktu DRIVE THRU przy ul. Nadbrzeżnej trafią do badania właśnie w tym mobilnym laboratorium.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM, film: Daniel Szlag.

Nowy Sącz: zaczął działać nowy punkt poboru wymazów DRIVE THRU
W Nowym Sączu jest uruchomiony dodatkowy punkt pobierania wymazów DRIVE THRU. Znajduje się za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej.


Dziękujemy za przesłanie błędu