Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
29/07/2021 - 10:15

Premier Mateusz Morawiecki spotka się dziś z mieszkańcami na starosądeckim Rynku

Szef rządu będzie dziś w Starym Sączu. Wiadomo, że Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami podczas pikniku o godz. 17 na starosądeckim rynku.

Skąd ta wizyta na Sądecczyźnie? Premier Mateusz Morawiecki ruszył w Polskę, żeby promować Nowy Ład,  program rządowych reform. Na tej trasie znalazł się Stary Sącz. Szef rządu przyjedzie w czwartek 29 lipca.

- To będzie spotkanie z mieszkańcami – mówi poseł Arkadiusz Mularczyk. - Odbędzie się na starosądeckim rynku. Jest promocją programu, który dotyczy ważnych aspektów polityki państwowej i publicznej,  między innymi polityki finansowej, a więc obniżenia kwoty wolnej od podatków,  także polityki zdrowotnej i mieszkaniowej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu. Czytaj też Katastrofa dla małych sądeckich firm. Dobije ich podwyżka składki ZUS?

Jak podkreśla parlamentarzysta, premier wielokrotnie bywał na Sądecczyźnie, gdzie  poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości jest wysokie. - Realizowane u nas rządowe programy inwestycyjne mają ogromne znaczenie dla naszego regionu - dodaje. To cię też zainteresuje Rząd sypnie groszem. Już nie tylko 500 plus. Będzie 12 tys. zł na dziecko

Dokładne szczegóły wizyty nie są jeszcze znane. Jak dodaje poseł na razie jest w trakcie organizacji. Ale ta wizyta na pewno będzie ważna dla mieszkańców i samorządowców. Na pewno głównym punktem będzie spotkanie z mieszkańcami Sądecczyzny, które jest zaplanowane na godzinę siedemnastą. ([email protected]. fot. RG, wideo Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu