Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
29/02/2020 - 10:35

Rozpoczęły się Sądeckie Targi Książki. Nie może Cię tutaj zabraknąć

Dzisiaj w Krynicy-Zdroju odbywają się Sądeckie Targi Książki. Czekamy na Was w Pijalni Głównej. Oferta wystawiennicza jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Nie może Was tutaj zabraknąć.

Punktualnie o godzinie 10 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju rozpoczęły się Sądeckie Targi Książki, które potrwają do godziny 20. Jest to impreza, która towarzyszy gali wręczenia nagród w konkursie im. Ks. Prof. Bolesława Kumora. Do Krynicy zjechali wystawcy z całej Małopolski. Można zwiedzić stoiska znanych wydawnictw.

Zobacz też 2. Sądeckie Targi Książki: tony książek, wielu wystawców, spotkania z autorami

Jest to doskonała okazja do tego, aby kupić książki, które zostały nominowane do konkursu im. Ks. Prof. Bolesława Kumora. Podczas targów będzie można spotkać się i porozmawiać z autorami oraz zdobyć ich cenny autograf. Książka podpisana przez samego autora jest wyjątkowa.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IM

Sądeckie Targi Książki w Krynicy. Oferta wystawiennicza jest bardzo bogata
W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbywają się 2. Sądeckie Targi Książki. Wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem sądeczan. Nie ma co się dziwić, bo oferta wystawiennicza jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Jest to doskonała okazało do tego, aby spotkać się z autorami książek i zdobyć cenne autografy.


Dziękujemy za przesłanie błędu