Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
29/02/2020 - 12:20

Sądeckie Targi Książki w Krynicy. Oferta wystawiennicza jest bardzo bogata

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbywają się 2. Sądeckie Targi Książki. Wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem sądeczan. Nie ma co się dziwić, bo oferta wystawiennicza jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Jest to doskonała okazja do tego, aby spotkać się z autorami książek i zdobyć cenne autografy.

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbywają się 2. Sądeckie Targi Książki. Wśród wielu wystawców wyróżnia się stoisko Edycji Świętego Pawła.

- Jesteśmy po raz pierwszy na Sądeckich Targach Książki. Przywieźliśmy ze sobą bardzo duży asortyment. Klienci chętnie odwiedzają nasze stoisko. Mamy tutaj Pismo Święte oraz ofertę prezentową w postaci codzienników na biurko. Mamy także nowości, jak na przykład książka siostry Karoliny Bauman „Niebo w kolorze popiołu” - mówi Martyna Cichoń z Edycji Świętego Pawła.

Wielkim zainteresowaniem sądeczan cieszy się Wydawnictwo „Czytelnik”, które przygotowało na tę okazją bogatą ofertę.

- Największym zainteresowaniem cieszą się pozycje autora Ryszarda Kapuścińskiego. W dniu dzisiejszym szczególnie polecam wspomnienia Zofii z Odrowąż-Pieniążków Skąpskiej. W targach bierze udział autor tej książki. Serdecznie wszystkich zapraszam na spotkanie z nim - zachęca Arkadiusz Kaczyński z Wydawnictwa „Czytelnik”.

Podczas 2. Sądeckich Targów Książki można odwiedzić również stoisko Wydawnictwa "W Drodze".

-  Jesteśmy wydawnictwem religijnym, dlatego nasza oferta dotyczy głównie życia duchowego, ale mamy także dużo pozycji związanych z psychologią z pogranicza duchowości oraz psychologii i o to ludzie często pytają. Widać, że mają różnego rodzaju problemy. Staramy się wyjść im naprzeciw. Jestem bardzo zaskoczony, bo naprawdę  bardzo dużo osób odwiedza nasze stoisko - mówi Grzegorz Kaczorowski z Wydawnictwa „W Drodze”.

Czekamy na Was w Pijalni Głównej do godziny 20. 2. Sądeckie Targi Książki to doskonała okazja do tego, aby kupić książki, które zostały nominowane do konkursu im. Ks. Prof. Bolesława Kumora. Podczas targów będzie można spotkać się i porozmawiać z autorami oraz zdobyć ich cenny autograf.

RG [email protected] Fot. RG

Sądeckie Targi Książki w Krynicy. Oferta wystawiennicza jest bardzo bogata
W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbywają się 2. Sądeckie Targi Książki. Wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem sądeczan. Nie ma co się dziwić, bo oferta wystawiennicza jest naprawdę bardzo bogata i różnorodna. Jest to doskonała okazało do tego, aby spotkać się z autorami książek i zdobyć cenne autografy.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)