Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
25/08/2019 - 20:40

Stary Sącz: Szymuś ma zaledwie 14 miesięcy a już startuje w zawodach rowerowych!

Dziś koniec z wymówkami. Jeśli uważacie, że maleńkie dziecko jest przeszkodą, by aktywnie wypoczywać, to posłuchajcie naszej rozmowy z mamą 14-miesięcznego Szymusia z Dopczyc który dziś wziął w zawodach rowerowych Małopolska Tour. A nie były to jego pierwsze zawody!

Czy jest bardziej budujący widok w tych zwariowanych czasach niż cała rodzina wypoczywająca razem? Chyba nie. Inna rzecz, że wielu rodzicom trudno się przełamać do tego, by zabierać maleńkie dziecko na imprezy masowe a do takich należą przecież zawody rowerowe.

Zobacz też: Pokaż w "Sądeczaninie" swoje ulubione trasy biegowe i rowerowe

Dziś jednak podczas imprezy Małopolska Tour w Starym Sączu spotkaliśmy maleńkiego Szymka, który wraz z mamą, tatą i starszym bratem brał udział – i to czynnie, choć na foteliku w sportowej rywalizacji. I jak podkreśla jego mama Halina, nie był to wcale jego debiut. Posłuchajcie historii tej fantastycznej rodziny z Dopczyc.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES Film: Krzysztof Stachura

Stary Sącz: wielkie święto rowerowych rodzin, czyli Małopolska Tour
Dziś w Starym Sączu po raz kolejny odbyło się wielkie święto rowerowych rodzin, czyli Małopolska Tour. Goście z całego województwa, ale i nie tylko zjechali tu m.in dlatego, że już dawno odkryli, że takich tras rowerowych jak na Sądecczyźnie próżno szukać gdzie indziej. Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu