Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
25/08/2019 - 21:10

Stary Sącz: wielkie święto rowerowych rodzin, czyli Małopolska Tour! [ZDJĘCIA]

Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, że Sądecczyzna trasami rowerowymi stoi, to podczas dzisiejszej imprezy w Starym Sączu przekonał się, że nasze trasy doceniają cykliści nie tylko z całego województwa, ale i całej Polski. Całe rodziny – najmłodszy uczestnik Szymuś z Dopczyc ma 14 miesięcy – zjechały tu żeby po raz kolejny wziąć udział w zawodach Małopolska Tour.

- Jest czego Wam zazdrościć – mówili nam wszyscy uczestnicy imprezy, z których część nie wyobraża sobie sezonu bez wypadów na nasze trasy rowerowe. Dziś całymi rodzinami w kategoriach mini, midi i tej, dla najwytrawniejszych, czyli na Przehybę wzięli udział w wyjątkowym święcie, czyli Małopolska Tour zorganizowanego przez nasze województwo.

Nie liczyła się marka i klasa rowerów, nie liczyła się rywalizacja, kondycja czy wiek tylko wspólny wypoczynek, bo część uczestników spotyka się tu co roku, choć na co dzień mieszkają w zupełnie innych zakątkach.

Zobacz też: Stary Sącz zamienił się w stolicę rękodzieła. Trwa wielki Jarmark [WIDEO]

Najmłodszym uczestnikiem imprezy był 14-miesięczny Szymek, który z mamą Haliną i kilkuletnim bratem po raz drugi – choć po raz pierwszy w Starym Sączu ruszył na podbój naszych tras. Rodzice Szymka nie wyobrażają sobie bowiem, by odebrać dzieciom to, co jest przecież najcenniejsze – czasu z najbliższymi i aktywnego wypoczynku. A podobnych rodzin, choć ze starszymi pociechami, były dziesiątki. Zobaczcie jak się bawili.

ES [email protected] Fot.: ES Film: Krzysztof Stachura

Stary Sącz: wielkie święto rowerowych rodzin, czyli Małopolska Tour




Dziś w Starym Sączu po raz kolejny odbyło się wielkie święto rowerowych rodzin, czyli Małopolska Tour. Goście z całego województwa, ale i nie tylko zjechali tu m.in dlatego, że już dawno odkryli, że takich tras rowerowych jak na Sądecczyźnie próżno szukać gdzie indziej. Fot.: ES






Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)