Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
21/03/2021 - 12:20

Szaleje na drodze, to się źle skończy. Zobaczcie sami [FILM]

Pędzi z wielką prędkością. Wyprzedza na zakrętach, na podwójnej linii ciągłej. Wiele razy robi to na przejściu dla pieszych. W ogóle nie zwraca uwagi na to, że z przeciwnego kierunku jadą samochody. Takie sceny - według naszego Czytelnika - każdego dnia rozgrywają się na drodze krajowej numer 75 w gminie Łabowa. Jeśli nierozważny kierowca z nagrania, nic nie zmieni w swoim zachowaniu i dalej będzie jeździł brawurowo, to kiedyś doprowadzi do tragedii. Zobaczcie sami.

Droga krajowa numer 75 jest uważana za jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg na Sądecczyźnie. Ma prawie 133 kilometry długości i łączy Kraków ze Słowacją. Przebiega przez Brzesko, Jurków, Czchów, Łososinę Dolną, Nowy Sącz i Muszynkę. Bardzo często na tej trasie dochodzi do kolizji i wypadków. Niektóre kończą się tragicznie. Wystarczy tylko zrobić sobie wycieczkę tą trasą, aby zobaczyć, jak wiele krzyży, które upamiętniają zmarłych w tragicznych wypadkach, znajduje się przy tej drodze.

Zobacz też DK-75: Jechał jak wariat. Prawie spowodował wypadek [WIDEO]

Czy rzeczywiście z tą drogą jest coś nie tak? A może to wina kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów, pędzą z nadmierną prędkością, wyprzedzają w miejscach niedozwolonych? W sieci ukazał się film, który rozwiewa wszelkie wątpliwości. Na nagraniu widać, jak jeden z kierowców, swoim bezmyślnym i brawurowym zachowaniem, ryzykuje życie własne i innych uczestników ruchu drogowego.

- To nie pierwsza taka sytuacja. Kiedyś przez nich dojdzie do tragedii. Nawet gdy inni uczestnicy ruchu jadą zgodnie z przepisami, ci szaleńcy trąbią, mrugają światłami i wyprzedzają nawet w przypadku, gdy z przeciwnego kierunku nadjeżdżają pojazdy - żali się autor nagrania.

Na filmie rzeczywiście widać, jak kierujący samochodem wyprzedza na zakrętach, na podwójnej linii ciągłej. Wiele razy robi to na przejściu dla pieszych. W ogóle nie zwraca uwagi na to, że z przeciwnego kierunku jadą samochody. Już wiele razy omal nie doszło do tragedii. Jeśli jednak nierozważny kierowca z nagrania, nic nie zmieni w swoim zachowaniu i dalej będzie jeździł brawurowo, to kiedyś doprowadzi do tragedii. ([email protected] Film Czytelnik Youtube)Dziękujemy za przesłanie błędu