Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
08/06/2018 - 16:45

Teletydzień: Dni pod znakiem rewolucji i roszad na stołkach [WIDEO]

Kolejny tydzień za nami i jeśli pokusić się o krótkie podsumowanie, był to tydzień prawdziwych rewolucji, które szczególnie mocno odczuć mogli piłkarze i działacze Sandecji jak również kibice klubu. Byle te zmiany okazały się zmianami na lepsze. Jak to się zapowiada w obiektywie kamery TV Sądeczanin? Gdzie zmiany rzeczywiście można fetować?

Basen w Radwanowie w gminie Piwniczna-Zdrój, to wyjątkowo pechowa inwestycja. Samorząd cały czas musiał mierzyć się z usuwaniem kolejnych niedociągnięć wykonawcy. Ale z tym już koniec – od 9 czerwca basen, pierwszy raz od chwili oddania do użytku, będzie udostępniony w całości. Jednocześnie obok kąpieliska trwa budowa pełnowymiarowego Orlika, na którym będzie można pograć w koszykówkę, siatkówkę. Dodatkowo powstanie tu siłownia pod chmurką i kolejne miejsca parkingowe.

Zobacz też: Łomnica-Zdrój: Kiedy będzie gotowy most na Łomniczance? [WIDEO]

Do 11 czerwca zniknie całkiem z krajobrazu Heleny tak zwana biała kamienica. Budynek trzeba było wyburzyć, by wygospodarować miejsce na rondo u zbiegu ulic: Starowiejskiej, Dunajcowej i Krakowskiej. Nowe skrzyżowanie zgodnie z zapowiedziami Miejskiego Zarządu Dróg ma powstać w zaledwie dwa wakacyjne miesiące i będzie przejezdne już na początku września.

Sądeczanka Patrycja Słaby ma zaledwie dwadzieścia lat, a już może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi. W maju, podczas konkursu w Hiszpanii studentka fizjoterapii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej  zdobyła mistrzostwo Europy w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness. Jaki jest jej przepis na sukces?

Zobacz też: Łomnica-Zdrój: Młodzi za własną kasę budują sobie tutaj raj na ziemi [WIDEO]

Ostatnie dni są dla kibiców Sandecji wyjątkowo ciekawe: po spadku z Ekstraklasy ze stanowiska zrezygnował prezes Grzegorz Haslik, nowym został Tomasz Michałowski. Podczas swojej pierwszej konferencji prasowej Michałowski poinformował, że spółka nie przedłuży kontraktu z trenerem sądeckich piłkarzy, odchodzi też dyrektor klubu Andrzej Danek. Jakich jeszcze rewolucji można się spodziewać w klubie?

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego obchodził swoje 20 –lecie. Jak ósmy w historii dyrektor ośrodka Waldemar Olszyński podsumowuje te lata?

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu