Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
08/12/2017 - 14:15

Teletydzień: Wydatki, pułapki i zimna woda! Dobrze, że Mikołaje czuwają [WIDEO]

Gorączka przedświąteczna rośnie. Spora część z nas już zaczęła „biegać” pod sklepach i buszować w Internecie za prezentami dla bliskich. Uwaga, są tacy, co na tym świetnie zarabiają, oczywiście naszym kosztem. By wspomnianą gorączkę ostudzić najlepiej dołączyć do morsów a potem wskoczyć na motor i rozwieść szczęście po całym regionie, tak, jak to robią Motomikołaje.

Z Leszkiem Jastrzębskim miejskim rzecznikiem praw konsumenta rozmawialiśmy o tym, jak skorzystać z świątecznych okazji, kupić świetny prezent i nie dać się wpuścić w przysłowiowe maliny. Jakie płyną korzyści z kupowania przez Internet? Jak reklamować towar, który kurier dostarczy uszkodzony? Jak w miarę bezpiecznie skorzystać z kredytów czy pożyczek? Odpowiedzi przydadzą się każdemu.

Zobacz też: Jak ustrzelić „okazję” przy kupowaniu prezentów i nie dać się wpuścić w maliny? Radzi rzecznik praw konsumenta [WIDEO]

Morsy już zażywają zimowych kąpieli. To ich sposób na świetną formę i dobre zdrowie. Woda, w której kapią się bohaterowie naszego filmu ma zaledwie 1 stopień Celsjusza. Dołączycie?

W poniedziałek w sądeckim ratuszu odbył się Walny Zjazd Członków SKT Sądeczanin. Dotychczasowe osiągnięcia Stowarzyszenia podsumował jego prezes i założyciel Zygmunt Berdychowski.

Po latach proszenia, błagania i wydeptywania urzędniczych korytarzy wreszcie wynurza się z ziemi… chodnik na Kamiennej w Nowym Sączu. - Cud się stał na naszej ulicy - mówią z przekąsem mieszkańcy okolicznych domów, dla których oczekiwanie na inwestycję zamieniło się w liczącą kilka lat telenowelę. Jak wygląda plac budowy?

Zobacz też: Motomikołaje rozwożą prezenty dla dzieci i zapraszają na Klasyki Nocą

Forum Motocyklistów Moto-Sącz rozpoczęło coroczną akcję charytatywną. Jak co roku, motocykliści przebrani w biało-czerwone stroje odwiedzą tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy, a więc dzieci z domów dziecka, przebywające w szpitalu oraz te, których rodzice są w trudnej sytuacji materialnej. Mikołaje pamiętają także o starszych, odwiedzając hospicja i domy pomocy społecznej. Wspierają również akcję Serce-Sercu.

ES e.stachura@sadeczanin.info Film: KSDziękujemy za przesłanie błędu