Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
27/11/2017 - 10:30

Ten klip robi furorę. Dziwny mariaż sądeckiego rapera z Grzegorzem Turnauem

Tego jeszcze nie było. Sądecki raper Arkadio zaskoczył swoich fanów. Wkroczył na poetycką drogę. Razem z producentem muzycznym Michałem Ziomkiem, znanym pod pseudonimem Miczu nagrał teledysk, zainspirowany wielkim przebojem Grzegorza Turnaua „Cichosza”.

Jeden z największych polskich przebojów lat 90-tych „Cichosza” Grzegorza Turnaua nieoczekiwanie zyskał nowe życie w kolejnym wcieleniu. Stało się tak za sprawą sądeckiego rapera Arkadio, który wspólnie z Michałem Ziomkiem nagrał teledysk do nowej wersji wyśpiewanych poetyckich strof.

Czytaj też Arkadio - raper w stanie łaski. Dług u dilera zamienił na dług u Boga

Klip robi w sieci prawdziwa furorę.

Jak doszło do tej współpracy? Publikacja piosenek tego typu wymaga zgody twórców oryginału. - Skontaktowałem się z panem Grzegorzem nie licząc, że się zgodzi - wspomina Miczu w rozmowie z portalem .hip-hop.pl

Mariaż rapu i poezji najwyraźniej przypadł Turnauowi do gustu, bo twórcy teledysku otrzymali zgodę artysty na wykorzystanie utworu.

 Fani odkryją w teledysku nawiązania do oryginalnego obrazu z 1993 roku. - To nasz ukłon w stronę twórców - dodaje Arkadio. Teledysk promuje najnowsza płytę rapera zatytułowaną „Naczynie”. Na krążku pojawia też się Łukasz Golec, Natalia Niemen oraz Aga Damrych. 

Zobacz też: Redakcyjny test Fiata Tipo. Jak się jeździ nowym hatchbackiem po Nowym Sączu?

Jmik, fot. J.BDziękujemy za przesłanie błędu