Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
10/10/2020 - 18:15

Uderzył w auto i wyleciał jak z katapulty. Nie żyje motocyklista [ZDJĘCIA]

Przed godziną 16 w miejscowości Bobowa doszło do tragicznego wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Stan kierowcy jednośladu był bardzo ciężki. Przez kilkadziesiąt minut załoga pogotowia ratunkowego reanimowała go. Niestety jego życia nie udało się uratować. Droga wojewódzka przebiegająca przez Bobową była zablokowania.

Na tę chwilę jedno tylko jest pewne, motocyklista z potężną siłą zderzył się z samochodem marki Seat. Kierowca jednośladu był nieprzytomny i nie oddychał. Przez kilkadziesiąt minut ratownicy reanimowali go. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sanoka. Niestety mimo starań, życia motocyklisty nie udało się uratować.

- Był mieszkańcem Chodorowej. Miał dwadzieścia trzy lata - powiedzieli nam obecni na miejscu mieszkańcy Bobowej.

Zobacz też: Tragiczny wypadek w Bieśniku. Zginął motocyklista z gminy Stary Sącz

Policjanci ustalają przebieg i powody tragedii. Nieoficjalnie - według relacji świadków - nieszczęśliwy splot wydarzeń zaczął się w chwili wyprzedzania. Ponoć kobieta kierująca seatem zaczęła skręcać w tym samym czasie, gdy zaczął ją wyprzedzać motor. Siła zderzenia była tak duża, że wyrzuciła motocyklistę poza drogę, mężczyzna uderzył w bok zaparkowanego pod sklepem kolejnego pojazdu.

Droga wojewódzka 981 była całkowicie zablokowana. Ruchem kierowały służby ratunkowe. ([email protected], [email protected] Fot.: Rafał Gajewski)

Tragiczny wypadek w Bobowej. Nie żyje motocyklista
Przed godziną 16 w miejscowości Bobowa doszło do poważnego wypadku - zderzyła się osobówka z motorem. Niestety życia motocyklisty nie udało się uratować. Droga koło targowiska jest zablokowania.


Dziękujemy za przesłanie błędu