Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 lutego. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
18/01/2021 - 20:15

Wybory Miss Polski 2020: Anna Maria Jaromin najpiękniejsza. A Małopolanki?

Wielka gala finałowa konkursu Miss Polski 2020 już za nami. O koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety walczyły dwadzieścia trzy piękne Polki. Wśród nich były aż trzy reprezentantki z Małopolski. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, bo wymarzone trofeum mogła otrzymać tylko jedna z pięknych finalistek.

W niedzielny wieczór w warszawskim studiu Cyfrowego Polsatu odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2020. Piękne finalistki zaprezentowały się przed publicznością w kilku odsłonach m.in. w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ale ostatecznie wybrali jako najpiękniejszą kobietę 2020 roku Annę Marię Jaromin z Katowic.

Zobacz też Wielki finał konkursu Miss Polski 2020. Która z finalistek otrzyma koronę?

Najpiękniejsza Polka ma 22 lata. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne. Jej największą pasją jest jazda konna, którą trenuje od około 12 lat. W 2015 roku wygrała Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałaby połączyć studia oraz pasję i pracować w policji konnej, a jej największym marzeniem jest napisanie książki.

1 Wicemiss Polski 2020 została Natalia Balicka z Poznania. Tytuł 2 Wicemiss Polski 2020 przypadł Wiktorii Ciochanowskiej z Łomży. 3 Wicemiss Polski 2020 została Dominika Wójcik z Łodzi, a 4 Wicemiss Polski 2020 Sandra Naum z Łączy – miejscowości położonej w Małopolsce.

Gospodarzami gali finałowej byli: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadziła Agnieszka Hyży. O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadbał Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk, Paweł Tur i Nick Sincler.

W jury tegorocznej edycji finału Miss Polski 2020  zasiedli: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University), Viola Piekut (projektantka), Anna Wyszkoni (polska wokalistka), Joanna Liszowska (aktorka), Olga Buława (Miss Polski 2018), Katarzyna Krzeszowska (Miss Polski 2012), Magdalena Kasiborska (Miss Polski 2019) i Elżbieta Sawerska (Miss Polski 2004).  

W wielkim finale konkursu Miss Polski 2020, Małopolskę reprezentowały aż trzy piękne finalistki. Chcesz zobaczyć ich zdjęcia? Przejdź na kolejną stronę.Dziękujemy za przesłanie błędu