Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
14/07/2019 - 16:00

26-latek spacerował nago po ulicach Nowego Sącza

Młody mężczyzna spacerował po ulicach Nowego Sącza i rozbierał się w miejscach publicznych. Na szczęście bardzo szybko zareagowali strażnicy miejscy.

W piątkowe popołudnie (12 lipca) w Nowym Sączu doszło do niecodziennego zdarzenia. Młody mężczyzna spacerował po ulicach miasta. Nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie to, że rozbierał się w miejscach publicznych i chodził nago. Był widziany przez naszych Czytelników na ulicy Kazimierza Wielkiego, Pijarskiej, w pobliżu synagogi i zamku. Świadkowie poinformowali o tym strażników miejskich, którzy zatrzymali ekshibicjonistę na Placu Zamkowym.  

Zobacz też Po doniesieniach o ekshibicjoniście, policjanci częściej nad Kamienicą

26-latek twierdził, że jest Francuzem, dlatego o zdarzeniu zostali poinformowani funkcjonariusze straży granicznej. Pogranicznicy bardzo szybko ustalili, że mężczyzna ma podwójne obywatelstwo i jest również Polakiem. Skontaktowali się z policją w Łapszach Niżnych, bo właśnie tam mieszkał 26-latek. Funkcjonariuszom udało się dotrzeć do rodziny ekshibicjonisty, która potwierdziła jego tożsamość i zabrała go do domu.

Kilka tygodni temu w mediach społecznościowych pojawił się komunikat, który wywołał wielkie oburzenie wśród mieszkańców Nowego Sącza i Sądecczyzny. Przypomnijmy. Z treści wiadomości opublikowanej w sieci wynikało, że nad  Kamienicą w pobliżu miasteczka rowerowego i boiska do siatkówki plażowej siedział mężczyzna, który na widok dzieci obnażał się i bawił swoim przyrodzeniem. Czy to ten sam mężczyzna, który kilka dni temu spacerował nago po ulicach Nowego Sącza? Jak na razie to pytanie pozostaje bez odpowiedzi. 

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)