Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
15/01/2019 - 09:55

27 lat minęło, jak jeden dzień… Sądeccy policjanci odeszli na emeryturę

Policjanci z sądeckiej komendy pożegnali asp. szt. Lesława Więcka – zastępcę naczelnika Wydziału Prewencji oraz asp. szt. Stanisława Uszkę – zastępcę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Obaj po 27 latach służby odeszli na zasłużoną emeryturę.

- Macie po 27 lat służby, a to bardzo dużo. Przez ten czas wyróżnialiście się rzetelnością i fachowością, którą przekazywaliście swoim kolegom. Zawsze mogłem na Was liczyć! Życzę Wam zdrowia, szczęścia oraz spełnienia wszystkich planów i marzeń, na realizację których do tej pory nie mieliście czasu. Dziękuję za Wasz trud i wkład w funkcjonowanie Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Będziemy Was zawsze dobrze wspominać – dziękował komendant Jarosław Tokarczyk, który wręczył funkcjonariuszom pamiątkowe grawertony.

Następnie głos zabrał asp. szt. Lesław Więcek, który podziękował za miłe słowa i uznanie. - Kiedy po tylu latach odchodzi się ze służby przychodzi czas na analizę. Jestem wdzięczny, że na każdym etapie znajdowałem osoby, które mnie wspierały i motywowały do pracy. Służbę w policji będę wspominał bardzo dobrze. Będę dążył do tego żeby nawiązane przez lata przyjaźnie nadal się utrzymywały – mówił.  

Do podziękowań przyłączył się również asp. szt. Stanisław Uszko, który podziękował za zaufanie, docenienie oraz wspaniałą współpracę. W spotkaniu oprócz insp. Jarosława Tokarczyka - Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, wzięli udział także jego zastępcy – mł. insp. Jerzy Polczyk oraz nadkom. Tomasz Florek, a także przedstawiciele kadry kierowniczej. Wszyscy podziękowali odchodzącym ze służby policjantom za trud, zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków, podkreślając ich optymizm i serdeczność.

Opr. RG [email protected] Źródło KMP Nowy Sącz, Fot. KMP Nowy Sącz

27 lat minęło, jak jeden dzień… Sądeccy policjanci odeszli na emeryturę
Policjanci z sądeckiej komendy pożegnali asp. Szt. Lesława Więcka – zastępcę naczelnika Wydziału Prewencji oraz asp. Szt. Stanisława Uszkę – zastępcę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Obaj po 27 latach służby odeszli na zasłużoną emeryturę.


Dziękujemy za przesłanie błędu